کد خبر:123119
پ
۱۵۹۰۵۲۶۹۹۰_۱۳۹۹۰۱۲۵۰۰۰۵۱۲_Test_PhotoN.jpg

کاهش ابرناکی در آسمان مازندران

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: احمد اسدی امروز درباره وضعیت هوای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: روز گذشته شاهد تداوم هوایی خنک و بارش‌های پراکنده در آسمان مازندران بودیم که بیشترین بارش از اسکومحله امل ۶، بورخیل قائم‌شهر، وزرامحله محمودآباد و جوربند نور چهار میلی‌متر بوده است. وی افزود: […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

احمد اسدی امروز درباره وضعیت هوای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: روز گذشته شاهد تداوم هوایی خنک و بارش‌های پراکنده در آسمان مازندران بودیم که بیشترین بارش از اسکومحله امل ۶، بورخیل قائم‌شهر، وزرامحله محمودآباد و جوربند نور چهار میلی‌متر بوده است.

وی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته بیشینه دمای هوا مربوط به سیاه‌بیشه با ۲۹ درجه و کمینه دمای هوا نیز مربوط به کیاسر و بلده با ۱۱ میلی‌متر بوده است.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه انتظار داریم امروز از میزان ابرناکی و ناپایداری آسمان مازندران کاسته شود، اضافه کرد: تا پایان هفته جاری با توجه به استقرار جریانات شمالی روز منطقه انتظار داریم علاوه بر افزایش تدریجی دما در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و احتمال رگبار پراکنده وجود دارد.

اسدی با اشاره به اینکه از جمعه تا صبح شنبه باتوجه به شکل‌گیری جریانات جنوبی انتظار داریم افزایش دما محسوس‌تر باشد، تصریح کرد از بعدازظهر تا روز یک‌شنبه انتظار داریم شاهد افزایش ابر، وزش باد گاهی نسبتا شدید و همچنین رگبار و رعدوبرق پراکنده و همراه با کاهش دما باشیم.

وی در پایان گفت: دریای مازندران طی ۲۴ ساعت آینده نسبتا مواج پیش‌بینی می‌شود.

 /۸۶۰۳۴/ج

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید