کد خبر:37946
پ
sadati-2

یک چهاردانگه ای قهرمان کشتی ساحلی ۲۰۱۶ جهان در کرواسی شد

مسابقات جهانی کشتی ساحلی سال ۲۰۱۶ در کشور کرواسی در رده بزرگسالان امروز (یکشنبه۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ) در شهر فازانا کرواسی برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، مسابقات جهانی کشتی ساحلی سال ۲۰۱۶ در کشور کرواسی در رده بزرگسالان امروز (یکشنبه۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ) در شهر  فازانا کرواسی برگزار شد.

 

در این مسابقات سیدمحمد ساداتی کشتی گیر وزن ۹۰ کیلوگرم چهاردانگه ای تیم ملی ایران با شکست هر ۵ حریف خود به دیدار نهایی راه یافت و در دیدار نهایی نیز با شکست ۳ بر ۰  حریف خود از کشور یونان  به مدال طلای این مسابقات جهانی دست یافت.

 

سیدمحمد ساداتی که اهل روستای تیله بن بخش چهاردانگه می باشد در سال ۲۰۱۵ میلادی ( سال گذشته ) که این رقابتها در کشور رومانی برگزار می شد نیز توانسته بود مدال طلای را بگیرد و امسال نیز برای دومین سال پیاپی به این مقام رسید.

 

۸۱۱۷۲۹۵۲۸_۳۹۶۱۰

 

در مسابقات جهانی ۲۰۱۶ کرواسی تمامی نمایندگان کشورمان به دیدار فینال این رقابت ها راه یافتند و تیم ایران قهرمان زودهنگام این مسابقات شد.

 

تصاویر و جزئیات این خبر به زودی در پایگاه خبری چهاردانگه منشر خواهد شد.

 

رسیدن به این افتخار بزرگ در عرصه ی ورزش جهانی را به این جوان برومند چهاردانگه ای و خانواده ی محترمش تبریک گفته و برایش موفقیت و رسیدن به مدارج بالاتر ورزشی را آرزو می کنیم.

 

 

کلیدواژه : کشتی ساحلی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید