پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

چند خبر از نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر

محمد رضا ابراهیمی روز دو شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۳ از دیدار حجت‌الاسلام سلیمانی از مدرسین حوزه علمیه قم با حجت‌الاسلام نورالله نوری راد سرپرست این نمایندگی دیدار کرد.

1

 

دیدار مدرس حوزه علمیه قم با سرپرست نمایندگی تبلبغات اسلامی کیاسر

 

tablighat-eslami-3

 

حجت‌الاسلام سلیمانی از مدرسین حوزه علمیه قم با حجت‌الاسلام نورالله نوری راد سرپرست نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر دیدار کرد.

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران، محمد رضا ابراهیمی  روز دو شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۳ از دیدار حجت‌الاسلام سلیمانی از مدرسین حوزه علمیه قم با حجت‌الاسلام نورالله نوری راد سرپرست این نمایندگی دیدار کرد.

 

در این دیدار حجت‌الاسلام نورالله نوری راد گفت: هدف سازمان تبلیغات اسلامی آن است که اندیشه تابناک اسلام را در همه زمینه های مورد نیاز در معرض دید روشن بینانه عموم مردم به خصوص جوانان قرار دهد که در این راستا برنامه های ویژه ای برای جوانان تدارک دیده شده است.

 

در ادامه حجت‌الاسلام سلیمانی از مدرسین حوزه علمیه قم با تقدیر از فعالیتهای نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر با ارائه توصیه هایی خواستار افزایش کمی و کیفی برنامه ها شد.

 

 

دیدار روحانی مستقر با مسئول فرهنگی نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر

 

tablighat-eslami-2

 

حجت‌الاسلام اکبر فرامرزی روحانی مستقر نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر با محمد رضا ابراهیمی مسئول فرهنگی این نمایندگی دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران، حجت‌الاسلام اکبرفرامرزی روز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۹۳ با  محمد رضا ابراهیمی مسئول فرهنگی این نمایندگی دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار محمد رضا ابراهیمی مسئول فرهنگی نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر ضمن تقدیر و تشکر و بررسی مشکلات حوزه تبلیغی روحانی مستقر افزود:  روحانی مستقر میتواند با ایجاد  تعامل با سایر نهادها و مسئولین محلی ، دهیار و شورای اسلامی روستا بستر مناسبی برای گسترش برنامه های فرهنگی فراهم آورد.

 

در ادامه این دیدار حجت‌الاسلام اکبر فرامرزی روحانی مستقر با تشکر از همکاری نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر، گزارشی از برنامه های فرهنگی و مذهبی حوزه تبلیغی خود ارائه کرد.

 

بازدید سرپرست نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر از طرح مسجد یاری

 

tablighat-eslami-1

 

سرپرست و کارشناس فرهنگی نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر از ۲ باب مسجد در روستای قلعه سر و اراء از توابع شهر کیاسر در راستای طرح مسجد یاری بازدید به عمل آوردند.

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران، حجت‌الاسلام نورالله نوری راد روز دو شنبه ۲۹ اردیبهشت سال 93 گفت: هدف از این بازدید ها پیگیری نقاط ضعف و آگاهی از نقطه نظرات مردم، فعالان دینی، فرهنگی و نیروهای بسیج در خصوص برنامه های فرهنگی و مذهبی مسجد است.

 

سرپرست نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر افزود: هر ماه از ۲ باب مسجد بازدید بعمل آورده و در قالب این بازدید با نقطه نظرات مردم، امام جماعت و هیئت امنا آشنا شده و به منظور بررسی نیازها و رفع کمبودهای آنها اقدامات لازم انجام می‌شود.

 

 

1 نظر
  1. علی تیموری یانه سری می گوید

    دهمین یادمان امام و شهدای روستای یانه سر با حضور حضرت آیت الله طبرسی برگزار می شود
    http://pmbyanesar.com/shownews.aspx?id=37

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.