پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

پیش بینی وضع هوای مازندران در ۷ روز آینده

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیـش یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران از روز جمعه ۲۸ اردیبهشت تا پنج‌شنبه ۳ خرداد ماه به شرح زیر پیش‌بینی می‏شود.

طبق اعلام هواشناسی مازندران روز جمعه ۲۸ اردیبهشت آسمان استان نیمه ابری تا ابری از بعدازظهر با رگبار باران، وزش باد و احتمال رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

همچنین در روز شنبه ۲۹ اردیبهشت آسمان مازندران ابری (در ارتفاعات مه‌آلود) همراه با بارندگی، وزش باد و کاهش دما را شاهد خواهیم بود.

براساس پیش‌بینی هواشناسی مازندران هوای استان در روز یک‌شنبه ۳۰ اردیبهشت نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و از بعدازظهر با افزایش ابر، وزش باد و در ارتفاعات با احتمال رگبار پراکنده همراه خواهد بود.

این در حالی است که در روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت تا سه‌شنبه ۱ خرداد ماه آسمان استان مازندران از نیمه غربی، ابری (در ارتفاعات مه‌آلود) گاهی با  بارندگی و وزش باد و در نیمه شرقی، نیمه ابری تا ابری با رگبار پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام هواشناسی مازندران آسمان استان در روز چهارشنبه ۲ خرداد ماه در مناطق ساحلی و جلگه‌ای، نیمه ابری تا ابری با رگبار پراکنده و وزش باد و در دامنه ها و ارتفاعات آسمان ابری و مه‌آلود گاهی با رگبار باران، وزش باد و احتمال رعدوبرق پیش‌بینی شده است.

اما در روز پنج‌شنبه ۳ خرداد ماه هوای استان همچنان بهاری بوده و شاهد آسمانی نیمه ابری، از اواخر روز با افزایش ابر، وزش باد و در ارتفاعات و مناطق غربی استان با رگبار و رعدوبرق پراکنده همراه خواهد بود.

 

لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.