پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

پیام عضو شورای بخش چهاردانگه در راهپیمایی روز جهانی قدس

ابراهیم ولاشی، عضو شورای بخش چهاردانگه، پیامی برای دعوت از مردم شریف چهاردانگه در شرکت در این راهپیمایی باشکوه صادر کرده است.

0

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، آخرین روز ماه مبارک رمضان به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین روز جهانی قدس نامگذاری شده است. در این روز همه ی مسلمین جهان با حضور در راهپیمایی با شکوه این روز ضمن انزجار از رژیم غاصب صیهونیستی حمایت خود را از مقاومت مردم مظلوم فلسطین اعلام می دارند.

 

ابراهیم ولاشی، عضو شورای بخش چهاردانگه، پیامی برای دعوت از مردم شریف چهاردانگه در شرکت در این راهپیمایی باشکوه صادر کرده است. متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ظهور شوم گروه هایی مانند داعش بی شک انگیزه های متعددی دارد که یکی از مهمترین آنها گستردن چتر امنیت بر سر رژیم غاصب قدس و کشاندن جبهه مبارزه با صهیونیزم به سمت و سوی دیگر است . بنابراین روز قدس می تواند ضمن رسوا کردن این توطئه شوم بار دیگر وقاحت ها و جنایت های این رژیم کودک کش را در یادها زنده کرده و سمت و سوی مبارزه اصلی جهان اسلام را آشکار سازد .

 

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما مردم شریف ساری در ماه مبارک رمضان امیدوارم با حضور گسترده خود در راه پیمایی روز قدس در کنار به نمایش گذاردن اتحاد و همبستگی خویش با مردم مظلوم فلسطین این یادگار ارزشمند امام خمینی (ره) را نیز پاس داری کنیم .

 

پس وعده همه ما جمعه یازدهم تیرماه مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان راه پیمایی بزرگ و باشکوه روز قدس.

 

ابراهیم ولاشی، عضوشورای بخش چهاردانگه

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.