کد خبر:18510
پ
dr-shojaei

پیام دکتر شجاعی نماینده مردم شهرستان ساری به مناسبت روز حهانی کارگر

  به مناسبت روز جهانی کارگر پیامی از سوی دکتر سید رمضان شجاعی نماینده مردم شهرستان ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی صادر شد. متن پیام به شرح ذیل می باشد:   بسم الله الرحمن الرحیم بی تردید کار جوهره زیستن ، سمبل نماد عزت و بالندگی آحاد جامعه است و هر کشوری که […]

 

به مناسبت روز جهانی کارگر پیامی از سوی دکتر سید رمضان شجاعی نماینده مردم شهرستان ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی صادر شد. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بی تردید کار جوهره زیستن ، سمبل نماد عزت و بالندگی آحاد جامعه است و هر کشوری که کار و تلاش و خدمت در آن جاری باشد، یقینا موفق و خودکفا خواهد بود واگر کارفرمایان از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده کنند، توسعه و پیشرفت و رونقی دو چندان خواهند داشت. عنصر کار علاوه بر خودکفایی در سطح ملی، پیام آور امنیت، عدالت اجتماعی و رفاه عمومی نیز هست.

 

کارگران اسوه رنج و استقامت هستند و آبادانی این مرز و بوم مرهون دستان توانای آنهاست و استقلال ما مدیون صبر و قدرت بازوانشان است. نامشان بلنداست، بلندمردان و زنانی که آبادانی و سرفرازی میهن سبزمان ثمره غیرت و همت والای آنان است، مجاهدان عرصه زندگی که رنج ها و غصه ها را عاشقانه به جان خریدند تا شکوه و عزت را برای مملکت خویش به ارمغان آورند. گردش چرخ های توسعه و سازندگی این آب و خاک حاصل تلاش و کوشش بی وقفه آنهاست.

 

رجاء واثق دارم در سالی که توسط رهبر عزیز و فرزانه انقلاب به عنوان سال» دولت و ملّت، همدلی و همزبانی « نام گذاری شده است در سایه همدلی و همکاری صمیمانه میان همه ارکان اقتصادی و صنعتی کشور عزیزمان به ویژه کارگران عزیز، این قشر متعهد و پرتوان و سربازان خط مقدم جهاد تولید، دستیابی به قله های افتخار در همه عرصه ها میسر خواهد شد.

 

یازدهم اردیبهشت‌ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی برای تکریم و نکو داشت مقام رفیع کار و مجاهدت و قدردانی شایسته از خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ایران اسلامی است. در پایان به عنوان حسن ختام، مطالبات رهبر فرزانه را به مسئولین محترم گوشزد می نمایم که فرمودند: “ا گر قشر کارگر از امید و رفاه و امنیت شغلی برخوردار باشد، حرکت کشور در مسیر پیشرفت سریع تر و آسان تر خواهد شد ” ما نیز امیدواریم با رفع مشکلات به وجود آمده احساس امنیت شغلی و امید در بین کارگران همچون گذشته به وجود آید تا با تلاش این عزیزان بتوانیم افتخاری دیگر در سازندگی و تولید کشور رقم بزنیم.

 

این جانب ضمن تقدیر از کارگران متعهد و پرتلاش و زحمتکش استان مازندران، این روز خجسته را به یکایک آنان و خانواده های بزرگوارشان که همواره یار و یاور این عزیزان بودند تبریک عرض نموده، توفیق و سلامتی همگان را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

 

سید رمضان شجاعی
نماینده مردم شریف شهرستانهای ساری و میاندورود

کلیدواژه : دکتر شجاعی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید