پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

پیام تبریک عضو هئیت رئیسه شورای شهرستان ساری به مناسبت روز خبرنگار

فضل الله شیخی کیاسری عضو هئیت رئیسه شورای شهرستان ساری با صدور پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه خصوصا فعالان عرصه اطلاع رسانی در بخش چهاردانگه و شهر کیاسر تبریک گفت.

3

 

پایگاه خبری چهاردانگه: فضل الله شیخی کیاسری عضو هئیت رئیسه شورای شهرستان ساری با صدور پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه خصوصا فعالان عرصه اطلاع رسانی در بخش چهاردانگه و شهر کیاسر تبریک گفت.

 

۱۷ مرداد روز شهادت خبرنگار والامقام شهید محمود صارمی و فرارسیدن روزبزرگداشت مقام خبرنگار هر سال بهانه ای است تا به جامعه خبری خدا قوت و دست مریزاد بگوییم.

 

این روز در حقیقت فرصتی است برای پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای که برای دسترسی ، تولید ، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .

در دنیای کنونی با وجود تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع ، کسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان در مورد وضعیت سیاسى، اجتماعى ، امنیتى و فرهنگی جامعه و انتشار آنها فرآیندی بسیار دشوار و در عین حال ضرورى و حیاتى است.

 اینجانب، روز خبرنگار ، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی و خصوصا خبرنگاران پرتلاش بخش چهاردانگه و شهر کیاسر تبریک عرض نموده و برای آن مجاهدان بی ادعای عرصه، آگاهی بخشی و دانش افزایی آرزوی سرافرازی و تداوم فعالیت و توفیق دارم .

 

 

3 نظرات
 1. حجت می گوید

  باسلام واحترام
  عرض ادب خدمت این عضومحترم شورای اسلامی شهرکیاسر.
  به اطلاع حضرتعالی می رساندکه آیاشورای اسلامی شهرکیاسردارای چنین دفترخوب وقشنگی می باشدو……………..
  باسپاس دلسوز

 2. دلسوزان کیاسر می گوید

  اقای شیخی خیلی از شهردار داری حمایت میکنی.دور بعد دیگه در کار نیست

 3. شهروند می گوید

  اقای شیخی لطفا به شهردارتان بگوید پرونده اسداله محمودی و وثوقی چی شد.چرا عقب نشینی کرده خدایی ناکرده پشت پرده کارهایی انجام شده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.