پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

پیام تبریک به مناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی مخابرات و ارتباطات

2

 

ابوالفض قنبر نژاد کارشناس مسئول مخابرات شهر کیاسر به مناسبت روز جهانی مخابرات و ارتباطات پیام تبریکی به شرح ذیل صادر نمود:

بسمه تعالی

با اختراع تلگراف ، تلفن و بی سیم ( در محدوده زمانی اواسط قرن نوزده و اوایل قرن بیستم میلادی ) بهره برداری از فناوری ارتباطات راه دور در کشورهای مختلف جهان آغاز شد .

امسال ، یکصدوپنجاهمین سال تاسیس اتحادیه جهانی مخابرات است که توانسته با تلفیق فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی ، جهان را به دهکده ای مبدل نماید . این اتحادیه با توجه به توانمندی های مخابراتی ، برای هر سال یک شعار جهانی بر می گزیند که اشاره به شعارهای چند سال اخیر خالی از لطف نیست :

مخابرات و تعاون بین الملل

مخابرات و توسعه صنعتی

مخابرات و نجات بشر

مخابرات ، فضا و افق های جدید

مخابرات و تکامل بشر

مخابرات و فرهنگ و …

از شعارهای فوق الذکر می توان چنین نتیجه گرفت که توسعه مخابرات در یک کشور به عنوان بستر توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی به شمار می رود .

مخابرات ، با ایجاد و بهره برداری از تکنولوژی های نوین که حاصل تلاش های بی وقفه و شبانه روزی پرسنل آگاه جامعه ی جهانی مخابرات و مجموعه ی متعهد و متخصص کشور عزیزمان ایران و استان مازندران بوده است ، توانسته با ایجاد خدمات جذاب و نوین ارتباطی ، به زندگی مردم رنگ و طعم دیگری ببخشد.

 

به همین جهت ، اتحادیه جهانی مخابرات ، شعار  ” مخابرات و فناوری اطلاعات : محرک های نوآوری ”  را برای سال 2015 میلادی انتخاب و اعلام کرده است .

 

لذا مراکز مخابراتی بخش چهاردانگه به تاسی از شرکت مخابرات استان مازندران و مجموعه مخابراتی کشور ، می کوشد تا بتواند در عرصه های گوناگون خدمات ارتباطی نقش قابل ملاحظه ای ایفا نماید و در این راه نیازمند حمایت و راهنمایی سایر ارگان ها و مردم فهیم و شریف بخش چهاردانگه می باشد .

 

در نهایت با تبریک فرا رسیدن 27 اردیبهشت ،  روز جهانی مخابرات و ارتباطات به همه ی همکاران ساعی و تلاشگرم ، امیدوارم به یاری خداوند بزرگ و با سعی و تلاش شبانه روزی این مجموعه ، شاهد اعتلای مخابرات در تمامی عرصه ها به خصوص عرصه ی ارتباطات نوین مخابراتی باشیم .

 

و من الله التوفیق

ابوالفضل قنبرنژاد

کارشناس مسئول مرکز مخابرات کیاسر

2 نظرات
 1. رضا می گوید

  باعرض ادب واحترام

  بنده هم این روز میمون رابه شماوهمه همکاران مستقردرمخابرات شهرکیاسرتبریک عرض نموده وازخداوندمنان آرزوی توفیق وسلامتی رابرای شماوخانواده های شماخواستارم ضمناخواستم دراین فرصت به دست آمده اززحمات آقای رضائیان که ازکارکنان قدیمی مرکزمخابرات شهرمان می باشندنیزتقدیر وتشکرویژه بنمایم.

 2. علی‌سلیمانی‌کیاسری می گوید

  بِسمِ‌ٱللّٰهِ‌ٱلرَّحمٰنِ‌ٱلرَّحیٖمِ
  ممنون برادر خسته نباشی!
  ای کاش میشد گوش‌ای از خدمات مخابرات رو (خصوصا بعد انقلاب اسلامی) در منطقه محروم چهاردانگه بیان کنی و همچنین بگی که چه چشم اندازی برای منطقه در نظر دارین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.