کد خبر:130856
پ
۳۵۴۴۴۹۰.jpg

پروژه های ناتمام کتابخانه ای مازندران تکمیل می شود

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان ظهر سه شنبه در آئین آغاز ساخت کتابخانه مرکزی شهیدان معلمی در جویبار با اظهار اینکه برای تحقق دانایی و توسعه کتابخوانی و تأمین فضای مناسب نیازمند حمایت خیران کتابخانه ساز هستیم، افزود: توسعه زیرساخت‌های کتاب و کتابخوانی امری ضروری است که با حمایت خیران باید محقق شود. […]

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان ظهر سه شنبه در آئین آغاز ساخت کتابخانه مرکزی شهیدان معلمی در جویبار با اظهار اینکه برای تحقق دانایی و توسعه کتابخوانی و تأمین فضای مناسب نیازمند حمایت خیران کتابخانه ساز هستیم، افزود: توسعه زیرساخت‌های کتاب و کتابخوانی امری ضروری است که با حمایت خیران باید محقق شود.

وی با عنوان اینکه برای توسعه دانایی، حمایت خیرین کتابخانه ساز یک فرصت محسوب می‌شود، به نقش مردم در پیشبرد امور مختلف اشاره و اضافه کرد: مردم در دوران دفاع مقدس نیز در صیانت در صیانت از کیان کشور نقش آفرینی کردند.

وی توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی را در افزایش دانش آگاهی نسل جدید مهم دانست و گفت: باید در حوزه بهسازی و نوسازی نیز از ظرفیت مردم و خیرین بهره گیری کنیم.

استاندار مازندران با تاکید بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در استان یادآور شد: تمامی پروژه‌هایی که بالایی ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی هستند، تکمیل می‌شوند.

حسین زادگان همچنین بر لزوم تکمیل پروژه‌های ناتمام کتابخانه ای در استان تاکید کرد و گفت: در سفر اخیر معاون رئیس جمهور نیز اعتبارات مناسبی برای این پروژه‌ها درنظر گرفته شده است.

کد خبر ۵۰۳۰۳۲۶

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید