کد خبر:109712
پ
پروانه-کسب-الکترونیک-از-افتخارات-شرکت-وب‌سازان-خزر-در-مازندران.jpg

پروانه کسب الکترونیک از افتخارات شرکت “وب‌سازان خزر” در مازندران

ایسنا/مازندران مدیر عامل شرکت وب‌سازان خزر در مازندران گفت: وب سایت پروانه کسب الکترونیک از افتخارات شرکت وب‌سازان خزر است که این سامانه در حال حاضر در تهران فعالیت می‌کند. ادریس تورنگ در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه شرکت وب‌سازان خزر از سال ۸۴ فعالیت خود را آغاز کرده است، اظهار کرد: از سال […]

ایسنا/مازندران مدیر عامل شرکت وب‌سازان خزر در مازندران گفت: وب سایت پروانه کسب الکترونیک از افتخارات شرکت وب‌سازان خزر است که این سامانه در حال حاضر در تهران فعالیت می‌کند.

ادریس تورنگ در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه شرکت وب‌سازان خزر از سال ۸۴ فعالیت خود را آغاز کرده است، اظهار کرد: از سال ۸۹ شرکت به طور رسمی  شروع به کار کرده و ۱۰ نفر به طور مستقیم در این شرکت مستقر هستند وعمده فعالیت آن‌ها کار طراحی و برنامه‌نویسی وب سایت بوده است.

وی تصریح کرد: اغلب مشتریان ما شرکت‌ها، پزشکان و استارت آپ‌ها هستند که این شرکت پروژه‌های ملی و بین المللی مثل دیجی کالا را در کارنامه خود ثبت کرده است.

مدیر عامل شرکت وب‌سازان خزر در مازندران خاطرنشان کرد: از پروژه‌های این شرکت در مازندران ایجاد وب سایت شرکت اتحادیه باغداران استان، وب سایت مجمع امور صنفی بابل، برندهای محصولات شرکت هراز و آلاشت بوده  و تا امروز این شرکت صاحب افتخارات ملی و بین المللی شده است.

تورنگ یادآور شد: مشتریان و متقاضیان برای سفارش کار طراحی و اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس سایت /http://websazan.info مراجعه کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید