کد خبر:109397
پ
پرداخت-بیش-از-یک-میلیارد-تومان-تسهیلات-قرض-الحسنه-به.jpg

پرداخت بیش از یک میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان

ایسنا/مازندران رییس کمیته امداد قائمشهر از پرداخت یک میلیارد و ۷۱۲ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان در این شهرستان خبر داد. ابوالحسن رنجبر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تسهیلات قرض الحسنه از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به ۳۱۶ نیازمند قائمشهری پرداخت شده است.  وی تصریح کرد: یکی از اهداف تاسیس صندوق […]

ایسنا/مازندران رییس کمیته امداد قائمشهر از پرداخت یک میلیارد و ۷۱۲ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان در این شهرستان خبر داد.

ابوالحسن رنجبر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تسهیلات قرض الحسنه از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به ۳۱۶ نیازمند قائمشهری پرداخت شده است. 

وی تصریح کرد: یکی از اهداف تاسیس صندوق امداد ولایت ارائه خدمات آسان‌تر و بدون  واسطه به نیازمندان است که  اعتبار آن از محل سپرده‌گذاری خیرین، نیکوکاران و مساعدت‌های کمیته امداد تامین می‌شود.

رییس کمیته امداد قائمشهر خاطرنشان کرد: تسهیلات پرداخت شده به  ۲۰۳ نفر در بخش حمایتی، ۵۷ نفر در زمینه اشتغال،  ۳۰ نفر در بخش مسکن و به  ۲۹ نفر ودیعه مسکن بوده است. 

رنجبر گفت: در بخش حمایتی این تسهیلات برای کمک به درمان، تحصیل، پرداخت دیون، ازدواج، تعمیرات مسکن و ساخت بوده است. 

وی با تقدیر از حمایت‌های خالصانه خیرین و نیکوکاران در امر سپرده‌گذاری در این صندوق یادآور شد: ۴ هزار و ۹۵۰ خانوار در قائمشهر تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194