کد خبر:133359
پ
1604758799_13980426000238_Test_PhotoN.jpg

پایان ممنوعیت تردد با جریمه ۳۵۰ خودرو و بازگشت ۴۱۰۰ خودرو به شمال

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای شمال به‌صورت عادی و روان است. وی با اشاره به اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروها در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه، افزود: این طرح از روز دوشنبه آغاز […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای شمال به‌صورت عادی و روان است.

وی با اشاره به اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروها در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه، افزود: این طرح از روز دوشنبه آغاز شد و تا پایان روز جمعه ادامه داشت.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه طرح ممنوعیت تردد در محورهای شمال به پایان رسید، تصریح کرد: طی این مدت ۳۵۰ خودرو به مبلغ ۵۱۰هزار تومان جریمه شدند.

این مسؤول اضافه کرد: همچنین در این مدت ۴هزار و ۱۰۰  خودرو برگشت داده شدند.

قدمی به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش باران اشاره کرد و خاطرنشان کرد: تاکید ما به رانندگان پرهیز از سفرهای غیرضروری و درصورت ضرورت،  تجهیز خودرو به تجهیزات فصل سرما است.

وی در پایان گفت: مرکز کنترل پلیس راه با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی شهروندان در ارتباط با آخرین وضعیت محورهای مازندران است.

 /۸۶۰۳۴/ج/و


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید