کد خبر:9670
پ
parvarig-abad

ویزیت رایگان بیماران در روستای پرویج آباد

رئیس جمعیت هلال احمر ساری از اجرای پروژه درمانی ویزیت رایگان بیماران به مناسبت ماه محرم توسط پزشکان داوطلب در یکی از روستاهای محرم منطقه چهاردانگه خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از روابط عمومی جمعیت حلال احمر استان مازندران، رئیس جمعیت هلال احمر ساری از اجرای پروژه درمانی ویزیت رایگان بیماران به مناسبت ماه محرم توسط پزشکان داوطلب در یکی از روستاهای محرم منطقه چهاردانگه خبر داد.

 

parvarig-abad

 

محمودرضا عباسپور در این رابطه گفت: به همت پزشکان داوطلب و داوطلبین خیر به مناسبت ماه محرم، پروژه درمانی ویزیت رایگان در روستای پروریج آباد منطقه چهاردانگه به اجرا درآمد.

 

وی با بیان اینکه در این پروژه ۱۰۰ بیمار ویزیت شده اند اضافه کرد: در این پروژه ۲ پزشک، ۶ پیراپزشک، ۱ ماما و ۱ روانشناس مشارکت دئاشتند.

 

عباسپور افزود: ارزش ریالی خدمات پزشکان داوطلب به بیماران مناطق محروم در این پروژه ۴۰ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال بوده است.

 

پایگاه خبری چهاردانگه ساری : خبر فوق عیناً از روابط عمومی جمعیت حلال احمر استان مازندران نقل شده است. در حال حاضر از نظر تقسیمات کشوری روستای پروریج آباد از توابع دهستان تنگه سلیمان، بخش کلیجان رستاق شهرستان ساری است. ولی هنوز امور مربوط به برق، آموزش و پرورش و … زیر نظر بخش چهاردانگه می باشد.

این روستا در گذشته از توابع دهستان گرماب بخش چهاردانگه بوده و در سال ۱۳۸۱ از این بخش جدا و به بخش کلیجان رستاق مرتبط شده است. در این رابطه می توانید مطلب « مصوباتی که پروریج آباد را بین سه بخش شهرستان ساری جابجا نمود » که در پایگاه خبری چهاردانگه ساری منتشر شده است، را مطالعه بفرمائید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید