پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

وقتی پرچم امام رضا (ع) هم مهمان می‌شود و هم میزبان +فیلم

0

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، محمدرضا مسلمی طی گفت‌‌وگویی همزمان با حضور کاروان “زیر سایه خورشید” در بابلسر، ضمن گرامیداشت دهه کرامت و ورود کاروان خدام بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الائمه حاملان پرچم حرم مطهر ایشان اظهار کرد: همزمان با دهه کرامت در مازندران سه گروه از خدام امام رضا (ع) از ابتدا تا دهم خرداد ماه جاری حضور دارند.

وی با اشاره به توقف یک تا دو روزه خادمان حامل بیرق متبرک امام رضا (ع) در شهرهای استان که با هدف بهره‌گیری مردم از پرچم متبرک و فیوضات آن حضرت انجام می‌شود، تصریح کرد: کانون خادمیاری استان برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی به‌خصوص در حوزه اشتغال و توانمندی نیازمندان را در دست اجرا دارد.

 

مسلمی با اعلام اینکه بابلسر ۶۰۰ خادم‌یار فعال دارد که در کانون‌های ۲۰گانه موضوعی مشغول فعالیت هستند، خاطرنشان کرد: یکی این اقدامات با عنوان طرح حرکت‌های جهادی در شهرستان‌ بابلسر در حال اجرا است.

مسؤول جذب خادمیاران رضوی استان مازندران گفت: در راستای اجرای این طرح با مشارکت خادمیاران و خیران یک مسکن محرومان با صرف هزینه ۳۷۵ میلیون تومانی احداث و به یمن ورود پرچم امام رضا (ع) بهره‌برداری رسید و در اختیار خانواده نیازمند قرار گرفت.

پایان پیام/۸۶۰۴۸/م


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.