پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

وضعیت آبی کرونا در مازندران

0

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، براساس آخرین اطلاع رسانی رنگ‌بندی کرونایی مناطق مختلف کشور از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ۲۷ خرداد ماه در مازندران دو شهرستان سوادکوه شمالی و چالوس در وضعیت زرد قرار دارند و مابقی شهرستان‌ها در وضعیت آبی کرونایی هستند.

برهمین اساس ۲ شهرستان مازندران در وضعیت زرد و ۲۰ شهرستان در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند.

طبق این رنگ‌بندی شهرستان‌های قرمز و نارنجی کماکان نداریم‌.

شهرستان‌های با وضعیت زرد شامل سوادکوه شمالی و چالوس و شهرستان‌های وضعیت آبی شامل گلوگاه، بهشهر، نکا، میاندورود، ساری، قائمشهر، جویبار ، سیمرغ، سوادکوه، آمل، بابل، بابلسر، محموداباد، فریدونکنار، نور، نوشهر، کلاردشت، عباس‌آباد، تنکابن و رامسر است.

در ادامه این اطلاعیه عنوان شد؛ باید بدانیم تهدید کرونا همچنان پابرجا است و تکمیل واکسیناسیون، ماسک زدن، استقرار تهویه مناسب در اماکن سربسته، رعایت و مراقبت بهداشتی به ویژه در تجمعات الزامی است.

طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۹ بیمار مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

 طی این مدت تعداد ۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 هم اکنون ۵۰ بیمار به علت کرونا در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر یک بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار جدید شناسایی و هیچ بیمار پذیرش و ترخیص نشد.

همچنین یک بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۱۰ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۵۱ نفر رسید که از این تعداد ۱۳ نفر بدحال هستند.

طی شبانه‌روز گذشته هیچ موردی از فوتی دربیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل گزارش نشد.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.