کد خبر:107984
پ
وزیر-صنعت،-معدن-و-تجارت-به-مازندران-سفر-می‌کند.jpg

وزیر صنعت، معدن و تجارت به مازندران سفر می‌کند

ایسنا/مازندران رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از سفر رحمانی وزیر صمت در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ آبان ماه به مازندران خبر داد. به نقل از روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت مازندران، حسینقلی قوانلو با اعلام این خبر گفت: این سفر کاری دو روزه بوده و وزیر در نقاط مختلف مازندران […]

ایسنا/مازندران رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از سفر رحمانی وزیر صمت در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ آبان ماه به مازندران خبر داد.

به نقل از روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت مازندران، حسینقلی قوانلو با اعلام این خبر گفت: این سفر کاری دو روزه بوده و وزیر در نقاط مختلف مازندران حضور خواهد یافت.

وی تصریح کرد: وزیر صمت فردا  ازبرخی واحدهای تولیدی در سلمانشهر بازدید داشته و سپس در جشنواره کیوی شرکت می‌کند.

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران خاطرنشان کرد: وزیر ظهر فردا در شهرستان بابل از واحدهای تولیدی و برج اصناف بازدید داشته و شهرک صنعتی بنکداران بابل کلنگ‌زنی خواهد کرد و جلسه تنظیم بازار استان در ساری با حضور وزیر برگزار می‌شود.

قوانلو از دیگر برنامه‌های وزیر صمت در مازندران را دیدار با آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران، افتتاح کارخانجات تولیدی صادکو در نکا، بازدید و افتتاح واحدهای احیا شده در بندر امیرآباد اعلام کرد.

وی یادآور شد: وزیر صمت در پایان سفر خود در جلسه کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید مازندران مسائل و مشکلات حوزه صنعت را بررسی و تصمیم‌گیری خواهد کرد.

 

کلیدواژه : استانی-اجتماعی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194