کد خبر:107567
پ
هوشیاری-و-بیداری-مردم-آشوب‌ها-را-سرکوب-کرد.jpg

هوشیاری و بیداری مردم آشوب‌ها را سرکوب کرد

حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لائینی در نماز جمعه این هفته ساری با دعوت از مردم مازندران برای حضور در راهپیمایی روز یکشنبه علیه آشوب‌های اخیر، افزود: مازندرانی ها حرف آخر علیه آشوبگران و حمایت خود را از رهنمودهای مقام معظم رهبری فریاد خواهند زد. وی گفت: آشوب و اغتشاشات اخیر به بهانه قیمت بنزین خطرناک […]

حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لائینی در نماز جمعه این هفته ساری با دعوت از مردم مازندران برای حضور در راهپیمایی روز یکشنبه علیه آشوب‌های اخیر، افزود: مازندرانی ها حرف آخر علیه آشوبگران و حمایت خود را از رهنمودهای مقام معظم رهبری فریاد خواهند زد.

وی گفت: آشوب و اغتشاشات اخیر به بهانه قیمت بنزین خطرناک تر از فتنه سال ۸۸ بود و مردم ایران به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری مبنی بر این که بدون خیانت به آرمان های انقلاب همواره در صحنه عمل هستند، جامه عمل پوشاندند.

امام جمعه ساری افزود: دشمن از موقعیت اعتراض اقتصادی مردم با ایجاد آشوب و طرح براندازی نظام سواستفاده کرده است.

رونق تولید داخلی میدان جنگ 

نماینده ولی فقیه در مازندران همچنین شکوفایی اقتصادی را منوط به توجه به رونق تولید داخلی دانست و گفت: مسئولان باید دست تولید کنندگان را خالی نکنند و باید روحیه آنان را با حمایت های عملی تقویت کنند.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی و رونق تولید راهکار مقابله با تحریم است و دل بستن به بیگانگان مشکلی را حل نمی کند.

امام جمعه ساری همچنین از رسانه ها خواست تا مسایل و مشکلات و پیشرفت های حوزه تولید داخلی را بدرستی گزارش کنند.

محمدی لائینی همچنین با اشاره به قرار گرفتن در هفته بسیج گفت : باید برای رشد کمی و کیفی بسیج برنامه و چشم انداز صحیح داشته باشیم.

وی افزود: بسیج را همواره باید جدی بگیریم چرا که حضور آنان در همه عرصه ها بین مردم اطمینان بخش است .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194