پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

همگرایی و وحدت بین مردم با بازگشت شهدای مدافعان حرم

0

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، آیت الله معلمی صبح امروز با حضور در روستای فرم بخش مرکزی شهرستان فریدونکنار بر سر مزار شهید مدافع حرم علی عابدینی حاضر و با پدر و مادر این شهید بزرگوار دیدار کرد.

وی در حاشیه فاتحه‌خوانی بر سر مزار شهید عابدینی بیان کرد: شهدای مدافع حرم با حضورشان در صحنه‌های مقاومت و نبرد توانستند اقدام موثر و بزرگی برای جبهه مقاومت انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه با برگشتن پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم از خان طومان سوریه در روزهای گذشته به راز و حکمت نحوه شهادت و پیام این شهدای گرانقدر می‌رسیم، تصریح کرد: حضور این شهدای مدافع حرم آثار مبارکی در جامعه داشته است.

معلمی ادامه داد: این بازگشت بار دیگر تداعی‌کننده روزهای نخست انقلاب و دفاع مقدس و هم‌گرایی و وحدت عموم مردم شده است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری شور و هیجان تازه در جامعه را از برکات حضور شهدای مدافع حرم دانست و خاطرنشان کرد: بسیاری از مشکلات معیشتی امروز مردم ما به دلیل بی‌تدبیری‌های مسوولان و البته بخشی نیز ناشی از تحریم‌های استکبار جهانی علیه ملت ولایت‌مدار و شهید پرور ایران اسلامی است.

 

 

وی همچنین ایجاد آرامش و تلطیف در فضای روانی جامعه را از دیگر ثمرات بازگشت شکوه‌مند شهدای مدافع حرم برشمرد و افزود: شر استکبار و حامیان آن در منطقه به برکت خونه همین شهدا از جامعه و مردم مسلمان و مظلوم برچیده خواهد شد.

 /۸۶۰۴۸/ع


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.