کد خبر:127321
پ
۱۳۹۸۱۱۰۵۰۰۰۴۳۸_Test_PhotoN.jpeg

هراز امشب و فردا شب مسدود است

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت ترافیک در محورهای شمال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی است. وی افزود: محور هراز امشب یک‌شنبه ۱۲ و دوشنبه ۱۳ مردادماه امسال به مدت ۲ شب مسدود می‌شود. رئیس پلیس […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت ترافیک در محورهای شمال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی است.

وی افزود: محور هراز امشب یک‌شنبه ۱۲ و دوشنبه ۱۳ مردادماه امسال به مدت ۲ شب مسدود می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: این محدودیت از ساعت ۲۱ تا پنج صبح روز بعد به‌دلیل انجام عملیات ایمنی و تعمیرات سیستم روشنایی تونل‌های زیارباغ (کیلومتر ۹۵) اعمال می‌شود.

این مسؤول یادآور شد: رانندگان می‌توانند در ایام انسداد از محور‌های جایگزین کندوان و سوادکوه تردد کنند.

قدمی با هشدار در ارتباط با پرهیز از سفرهای غیرضروری در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: باتوجه به بارش‌ها و احتمال ریزش و رانش و سقوط سنگ لازم است رانندگان برای سلامت خود و خانواده به توصیه‌های پلیس توجه کنند.

وی در پایان گفت: مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شهروندان درباره آخرین وضعیت جاده‌های استان است.

 /۸۶۰۳۴/ج/ر


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید