پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

نوشهر میزبان سه شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس شد

0

نوشهر امروز میزبان سه شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس بود که در میان سیل جمعیت مردم ولایت مدار این شهرستان تشییع و در آرامگاه خود به خاک سپرده شدند.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، این سه شهید همانند تعداد دیگری از همرزمان خود طی تفحص های اخیر در عملیات‌های مختلف پیدا شده‌اند و طبق برنامه‌ریزی انجام شده به نوشهر منتقل  شدند تا این شهر همانند بسیاری از شهرهای کشور در روزهای واپسین اسفند، بوی شهادت و دفاع مقدس بگیرد و آن ها آمده اند تا یادمان نرود این امنیت و آرامش را مدیون چه کسانی هستیم.

اولین شهید 20 ساله در تک عملیات دشمن در سال 67 و در منطقه عملیاتی زبیدات به شهادت رسیده است. دومین شهید هم جوان 20 ساله‌ای است  که در عملیات رمضان در منطقه عملیاتی شرق بصره شربت شهادت نوشید و سومین شهید نیز 23 ساله در عملیات والفجر چهار و در منطقه عملیاتی پنجوین به شهادت رسید.

پیکر این سه شهید روز گذشته در میان استقبال مردم و مسئولان وارد نوشهر شد و مراسم وداع شب گذشته بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع برگزار شد و امروز نیز پس از یک مراسم بسیار معنوی و باشکوه در میان خیل جمعیت مردم نوشهر و چالوس در پارک نوید نوشهر به خاک سپرده شدند تا از این پس میعادگاه عاشقان شهادت و ولایت باشند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.