پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

نواخته شدن زنگ بازگشایی مدارس چهاردانگه، همزمان با سراسر کشور

زنگ بازگشایی در ۶۰ مدرسه منطقه چهاردانگه، امروز (۱مهر ماه ۱۳۹۴) همزمان با سراسر کشور به صدا در آمد و دانش آموزان در کلاس های درس حاضر شدند.

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، زنگ بازگشایی ۶۰ مدرسه منطقه، امروز(۱مهر ماه۱۳۹۴)همزمان با سراسر کشور به صدا در آمد و دانش آموزان در کلاس های درس حاضر شدند.

 

مراسم نمادین منطقه، در دبیرستان متوسطه اول (معلمان) شهر کیاسر، با حضور خانواده معظم شهدا، مسئولین منطقه و حسینی رییس اداره امورتربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، بابرنامه هایی ازقبیل: تلاوت کلام ا…مجید، سرود جمهوری اسلامی، سرود بازگشایی، مقاله، قرائت پیام وزیر و مدیر کل محترم آموزش و پرورش به مناسبت شروع سال تحصیلی و…اجرا شد.

 

در این مراسم زنگ شروع کلاس درس و سال تحصیلی ۹۵-۱۳۹۴ توسط آقای خواجه محله (پدر بزرگوار شهید) و مسئولین به صدا در آمد و دانش آموزان با تمسک به کلام ا… مجید روانه کلاس درس شدند.

 

لازم به ذکر است که در این مراسم پس از خیر مقدم گویی و تبریک مسعودیان زاده (رییس اداره آموزش و پرورش منطقه) حسینی، رییس اداره امورتربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، بیاناتی در باب شروع سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس ایراد نمود.

zang-madreseh

 

1 نظر
  1. 63 می گوید

    چرا به سوال من جواب ندادین تغیییر لباس فرم دختران دانش اموز با وجود سالم بودن لباس پارسال یعنی هزینه تراشی برای خانواده ها
    —————————————
    پایگاه خبری چهاردانگه: دوست عزیز ضمن تشکر از جنابعالی، آقای خلیلی که یکی از مدیران پایگاه خبری چهاردانگه می باشد، موضوع سمت اداری ایشان با فعالیت در این پایگاه دو مقوله کاملا جدا از هم می باشد. سوال مطرح شده شما در حیطه کاری آموزش و پرورش می باشد. به همین دلیل پاسخی به شما داده نشده است.
    از آنجاییکه آقای خلیلی سمت معاون آموزشی اداره را به عهده دارند به همین دلیل تمام خبرهای که از آموزش و پرورش منطقه در پایگاه خبری چهاردانگه منتشر می شود فقط از طریق روابط عمومی آن اداره در اختیار قرار می گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.