پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

نماز جمعه در هیچ یک از شهرهای استان برگزار نخواهد شد

بنا بر اعلام مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران، نماز جمعه، به علت شیوع کرونا، فردا در استان مازندران برگزار نمی‌شود.

0
به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، بر اساس ابلاغیه ستاد کرونای استان مازندران، آیین عبادی سیاسی نماز جمعه فردا جمعه ۲۸ آذر ۹۹ در هیچ یک از ۴۷ مصلای استان برگزار نمی‌شود.
مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران گفت: بر اساس آخرین ابلاغیه ستاد مبارزه با کرونای مازندران، نماز جمعه این هفته به دلیل وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی در شهر‌های استان مازندران برگزار نمی‌شود.

حجت الاسلام انتظاری افزود: برای حفظ سلامتی نمازگزاران و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کووید۱۹ در چهارمین هفته اجرای طرح محدودیت‌هایی کرونایی، نماز جمعه این هفته هم در هیچ یک از شهر‌های استان برگزار نمی‌شود.

به گفته وی شهر‌های آمل، بهشهر، نکا، گلوگاه و رامسر از لحاظ شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار دارند و دیگر شهرستان‌های استان مازندران نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند.

مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران از همه مردم خواست با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در ریشه کن کردن بیماری منحوس کرونا مشارکت کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.