کد خبر:106389
پ
نظام-رتبه-بندی-معلمان-تنها-در-سخنرانی‌ها-مطرح-می‌شود.jpg

نظام رتبه بندی معلمان تنها در سخنرانی‌ها مطرح می‌شود!

ایسنا/مازندران نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام رتبه‌بندی معلمان ۶ سال است که تنها در سخنرانی‌ها مطرح می‌شود. قاسم احمدی لاشکی در همایش هم‌اندیشی فرهنگیان که با حضور وزیر آموزش و پرورش در کانون شهید باهنر نوشهر برگزار شد با ابراز گلایه از اینکه نظام رتبه‌بندی معلمان ۶ سال […]

ایسنا/مازندران نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام رتبه‌بندی معلمان ۶ سال است که تنها در سخنرانی‌ها مطرح می‌شود.

قاسم احمدی لاشکی در همایش هم‌اندیشی فرهنگیان که با حضور وزیر آموزش و پرورش در کانون شهید باهنر نوشهر برگزار شد با ابراز گلایه از اینکه نظام رتبه‌بندی معلمان ۶ سال است که تنها در سخنرانی‌ها مطرح می‌شود، اظهار کرد: براساس ماده ۶۳ برنامه توسعه ششم، باید در بودجه سنواتی رتبه‌بندی معلمان قرار گیرد و دولت نیز لایحه و مصوبه را گرفته تا اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه نظام رتبه بندی، حق نوار مرزی و جذب  نیروها باید مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: با توجه به بودجه محدود لااقل این طرح برای معلمان با سابقه ۲۵ سال به بالا اجرایی شود.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: هرچه زودتر طرح نظام رتبه بندی معلمان به مجلس ارائه شود.

احمدی لاشکی ادامه داد: با کمک خیرین مدرسه‌ساز در سراسر استان ۲ هزار متر مربع ساختمان در کهنه‌سرا با ۳ و نیم میلیارد تومان اعتبار و مرکز اختلالات کودکان استثنایی با کمک خیری با بیش از ۲ میلیارد تومان اعتبار احداث شد.

استقلال  اداره آموزش و پرورش مرزن‌آباد از پروژه‌های مهم بود

عسگری نیکزاد مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در ادامه این همایش با بیان اینکه آموزش و پرورش مازندران با هدف تربیت نیروی انسانی ماهر، فعال و مبتکر مشغول به کار است، اظهار کرد: این سازمان رسانه و نهاد فرهنگی در امور آموزشی است که چهره به چهره با مردم در ارتباط بوده و با دانایی محوری در راستای سیاست‌های جمهوری اسلامی گام بر می‌دارد.

وی با اشاره به فراهم شدن جذب و نگهداشت نیروهای کارآمد در مازندران تصریح کرد: جایگاه آموزش وپرورش در مسائل مالی و اجرای سند تحول بنیادین که باید سه قوه با هم همکاری کنند، مظلوم واقع شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران خاطرنشان کرد: استقلال  اداره آموزش و پرورش مرزن‌آباد با توجه به پراکندگی و شرایط جغرافیایی از پروژه‌های مهم بود و۳ پروژه در نوشهر، ۲ سالن ورزشی در کلاردشت،  ۵ مدرسه در چالوس که بخش اعظم آن  مربوط به خیرین است، به بهره‌برداری رسید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194