پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

نظام اندیشگی شهید آیت‌الله ‌رئیسی مبتنی بر منطق قرآن بود

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، فرماندار ساری گفت: نظام اندیشگی شهید جمهور آیت الله رئیسی مبتنی بر منطق قرآن بود و از منطق کلام‌الله تفکر و تدین بیرون می‌آید.

محمدعلی نوبخت امروز، ۲ خرداد در مراسم سوگواری شهید جمهور آیت الله رئیسی در امام زاده یحیی ساری اظهار کرد: آیت الله رئیسی به مکتب حاج قاسم و شهدا وفادار بود و در نهایت به آن‌ها رسید.

وی افزود: ما یک شخصیت ولایتمدار و انقلابی را از دست دادیم.

فرماندار ساری با قدردانی از مردم مازندران که در هفته گذشته با تمام وجود از آیت الله رئیسی و هیأت همراه در دور دوم سفر ایشان به مازندران استقبال کردندکه نشان از ولایتمداری مردم استان ما است، بیان کرد: امروز شما شهروندان ساری دور هم جمع شدید تا بار دیگر با آرمان‌های امام (ره)، شهدا و آیت الله رئیسی تجدید بیعت کنید.

وی با بیان اینکه هر کسی که خادم مردم باشد، انسان‌ها به آن شخص باور پیدا می‌کنند، اظهار کرد: پیام اساسی تشییع میلیونی تهران این بود که اندیشه‌های امام و انقلاب همچنان در جان مردم نشسته است.

محمدعلی نوبخت یادآور شد: آیت الله رئیسی پیامی برای ما مسئولین و دستگاه‌های اجرایی داشت که باید همراه مردم و برای مردم باشیم.

فرماندار ساری ذکر کرد: آیت الله رئیسی در روز ولادت امام رضا (ع) رئیس جمهور و در ولادت آن حضرت شهید جمهور شد.

این مسئول با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی ۱۰۲۲ روز خدمت صادقانه در کنار مردم داشت، تصریح کرد: این موضوع از رئیسی یک اسطوره‌ای ساخت تا الگویی برای ما در ادامه مسیر ایشان باشد.

وی گفت: همه سلایق باید برای دولت ظهور و پیشرفت، ید واحد باشند.

 

لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.