پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

نشست سرپرست نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر با بخشدار چهاردانگه

سرپرست نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر به منظور رسیدگی و پیگیری امور فرهنگی و دینی در شهر کیاسر و روستاهای تابعه با بخشدار چهاردانگه دیدار کرد.

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران، حجت‌الاسلام نورالله نور ی راد روز یکشنبه ۴ آبان ماه ۹۳ به منظور رسیدگی و پیگیری امور فرهنگی و دینی در این شهر و روستاهای تابعه با بخشدار چهاردانگه دیدار کرد.

 

در این نشست حجت‌الاسلام نوری راد سرپرست نمایندگی تبلیغات اسلامی کیاسر  ضمن ارائه گزارش فعالیتهای این نمایندگی، بر لزوم توجه به نیازهای فرهنگی و مذهبی شهر کیاسر تأکید  داشته و افزود:  تبلیغات اسلامی در اجرای برنامه های فرهنگی، مذهبی، قرآنی، اعزام مبلغ و مناسبات ملی و مذهبی همکاری خوبی با دهیاریها، شوراهای اسلامی و هیئات مذهبی داشته و خواهد داشت

 

در ادامه اسماعیل امینی بخشدار چهاردانگه ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه پرسنل تبلیغات اسلامی کیاسر در اجرای برنامه های فرهنگی  و مذهبی و دینی در طول سال در منطقه چهاردانگه،  به بیان مسائل و مشکلات موجود در روستاهای تابعه پرداخته و راهکارهای لازم بمنظور توسعه فعالیت های فرهنگی و مذهبی در این بخش را ارائه دادند.

 

لازم به ذکر است برگزاری طرح های مختلف در حوزه های اجتماعی و فرهنگی، مبارزه با آسیب های اجتماعی، سرکشی از مبلغین اعزامی ماه محرم، حمایت از هیئات مذهبی از جمله محورهای این نشست بوده است.

 

1 نظر
  1. kazem می گوید

    سلام، عزاداری خوبه، احترام خوبه، آیا ما انسانها هدف امام حسین (ع) را دنبال می کنیم؟ یا به ظاهر عزاداری می کنیم؟ هدف یعنی چه؟
    1 – دروغ نگوییم 2 – خیانت نکنیم به همدیگه -3 بی احترامی به همدیگه نکنیم 4 – اگر کسی خطا کرد آبرویش را نبریم بهش کمک کنیم 5 – نماز و روزه بگیریم به ظاهر نباشد 6 – همدیگه را دوست بداریم و در مشکلات به همدیگه کمک کنیم 7 – به حریم همدیگه یا به مال همدیگه تجاوز نکنیم منظورم حق الناس 8 – به همدیگه مسخره نکنیم 9 – کار را در اه خدا خالص و بی ریا انجام دهیم 10 – برای همدیگه دعا کنیم 11 – با عقل و سواد و نیروی خودمان کار و تلاش کنیم 12 – خمس و زکات دهیم 13 – به همدیگه فحش و ناسزا نگوییم و در مشکلات به همدیگه یاری و کمک کنیم 14 – به همدیگه جنگ و دعوا و ابرو ریزی نکنیم
    موفق باشید و التماس دعا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.