پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

نامه جمعی از جوانان روستای اروست به دادستان کل کشور

سایت روستای اروست در جدیدتریت مطلب سایت خود از شکایت و امضای طوماری برای دادستان کل کشور از مسئولین منطقه ای نسبت به مشکلات مردم اروست خبر داد.

1

 

 

به گزارش چهاردانگه نیوز، سایت روستای اروست در جدیدترین مطلب خود از شکایت و امضای طوماری اهالی این روستا به دادستان کل کشور از مسئولین منطقه ای به عنوان نمایندگان دولت در این منطقه و اهمال و سستی آنان نسبت به مشکلات مردم اروست خبر داد.

 

orost01

 

متن خبر در سایت روستای اروست:

در پی بارش شدید باران در 14 خرداد ماه سال جاری و جاری شدن سیل در مناطق مختلف مازندران بویژه چهاردانگه خسارات زیادی به بار آمد. بنا بر گزارش های واصله جمعی از جوانان اروست مقیم سمنان که قصد سفر به زادگاه خویش داشتند برای ورود به روستا با مشکلات عدیده ایی مواجه شدند و نسبت به اجرا نشدن عملیات احداث پل طرح رهبری که سالهاست اجرایی نشده است اعتراض کردند. این جوانان با اطلاع از سفر دادستان کل کشور به این منطقه تصمیم گرفتند با ارسال نامه ای همراه با طومار امضای اهالی برای دادستان کل کشور از مسئولین منطقه ایی به عنوان نمایندگان دولت در این منطقه و اهمال و سستی آنان نسبت به مشکلات مردم اروست شکایت ببرند تا با مسئولینی که نسبت به این مشکلات بی توجه هستند برخورد قانونی شود.

گفتنی است روستای اروست به سبب موقعیت جغرافیایی اش یکی از مناطق سیل گیر مازندران است و با وجود رودخانه در ورودی آن با کوچکترین بارشی راه ارتباطی آن مختل می شود.

 

 

 

1 نظر
  1. علیرضا می گوید

    متن – کوتاهی مسئولان منطقه در خصوص پل وردی روستا و اینکه سیل مسیر رفت وآمد اهالی را بسته- بی انصافی و کم لطفی است. چرا که اصلاً اینطور نیست. احداث پل و با آن مبلغ بالا و جمعیت کم روستا در حد و توان مسئولین منطقه و روستا نیست. اعتبار و همت ملی را می طلبد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.