پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

موفقیت سید محمد ساداتی در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی جوانان

رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی جمهوری اسلامی ایران در روزهای ۲۱ و ۲۲ فروردین ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

2

 

koshtiرقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی جمهوری اسلامی ایران در روزهای ۲۱ و ۲۲ فروردین ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. در این دوره از مسابقات تعدای از کشتی گیران منتخب برای کسب پیراهین تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی در ۸ وزن به رقابت پرداختند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، در این مسابقات یکی از جوانان بخش چهاردانگه حضور داشتند. آقای سید محمد ساداتی تیله بنی فرزند مرحوم یوسف در رشته ی آزاد و در وزن ۸۴ کیلوگرم به رقابت با حریفان پرداخت. آقای ساداتی تیله بنی در این دوره از مسابقات مقام سوم مشترک را کسب کردند و ضمن به گردن آویختن مدال برنز، جواز حضور در مرحله ی بعد مسابقات انتخابی تیم های کشتی آزاد و فرنگی رده ی جوانان را به دست آورد.

آقای ساداتی که به همراه مربی خود آقای علی دمیرکلایی در این دوره از مسابقات که در سالن هفتم تیر تهران برگزار شد، در روز جمعه ۲۲ فروردین ماه ۱۳۹۳ توانست با دو پیروزی و يك شکست و با شانس مجدد به مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات دست یابد.

آقای سید محمد ساداتی تیله بنی فرزند مرحوم یوسف، اهل روستای تیله بن از توابع منطقه ي دوسرشمار، دهستان چهاردانگه بخش چهاردانگه و ساکن روستای سمسکنده شهرستان ساری هستند. ایشان متولد سال ۱۳۷۳ بوده و چند سالي است در این رشته ورزشی مشغول فعالیت هستند.

قابل ذکر است که این دوره از مسابقات به طور مستقیم از شبکه ی ورزش سیما پخش شده بود.

 

2 نظرات
  1. کیاسری می گوید

    این موفقیت رو به خانواده این ورزشکار تبریک عرض می کنم.
    ان شاءالله این موفقیت ها تداوم داشته باشه.

  2. عین اله آزموده / بالاده می گوید

    آقا سیدمحمد عزیز واقعاً مایه افتخار و سربلندی ما هستند و صمیمانه به ایشان و خانواده محترم شان تبریک می گویم و امیدوارم به زودی او را بر سکوی قهرمانی کشتی جهان ببینیم.
    درود بر تو ای جوان پهلوان، ای فرزند خلف تیله بن و دوسرشمار و چهاردانگه و ساری و مازندران و ایران. درود دورد درود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.