کد خبر:5571
پ
khajevandi

مهدی خواجه وندی کیاسری کارمند نمونه شهرداری ساری شد

پیش از ظهر سه شنبه گذشته طی مراسمی با حضور استاندار مازندران و جمعی از مقامات از رییس امور اداری و رفاهی شهرداری ساری و تنی چند از کارکنان دیگر دستگاهها به عنوان کارمند نمونه تجلیل شد

 

پیش از ظهر سه شنبه گذشته طی مراسمی با حضور استاندار مازندران و جمعی از مقامات از رییس امور اداری و رفاهی شهرداری ساری و تنی چند از کارکنان دیگر دستگاهها به عنوان کارمند نمونه تجلیل شد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از مرکز امور رسانه شهرداری ساری، مهدی خواجه وندی کیاسری با ۲۳ سال سابقه خدمت در شهرداری که ۱۳ سال از آن را به عنوان شهردار کیاسر پشت سر گذاشته است در گفت و گویی با سپاس از شهردار ساری بخاطر این حسن نیت گفت: بی تردید در شهرداری کارکنانی هستند که از این کمترین برتر و برجسته تر هستند. بنابراین بنده ضمن تقدیر از شهردار محترم اعلام می کنم خود را هرگز شایسته این عنوان نمی دانم .

 

گفتنی است مهدی خواجه وندی یک بار پیش از این نیز به عنوان کارمند نمونه شهرداری ساری برگزیده شد و طی سیزده سالی که به عنوان شهردار در کیاسر خدمت می کرد ۳ بار از سوی استانداران وقت مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفت.

 

 

دیدگاه کاربران ۴ دیدگاه
 • اسماعيل عاليشاه ۶ شهریور ۱۳۹۳ / ۱۴:۱۵
  0 0

  واقعا یه کارمند نمونه میباشند وحقش هم همینه همچنین دردوران تدریس هم یه معلم نمونه بود… باتشکر اسماعیل عالیشاه از اروست

 • قادری ۸ شهریور ۱۳۹۳ / ۱۱:۲۹
  0 0

  سلام خسته نباشید
  منم به نوبه خود این شایستگی را به اقای خواجه وندی تبریک گفته ان شاءالله هر کجا که هستند سالم و سلامت باشند

 • اهنگری ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ / ۸:۵۲
  0 0

  ایشان در همه امور خصوصاً اخلاق و رفتار نمونه هستند . شهرداری ساری باید به خود ببالد که چنین کارمندان زحمتکش و باتجربه ای دارد .آرزوی صحت و سلامت و توفیق روزافزون برای حاج آقا خواجه وندی از درگاه خداوند متعال دارم.

 • خندان ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ / ۱:۲۵
  0 0

  بنده افتخار شاگردی ایشان را در زمان معلمی شان داشتم . ایشان انسانی بسیار متواضع و رئوف و کاردرست هستند. مانند خیلی ها هرگز فریفته و مغرور پست نیستند. برخوردشان در همه جا بیانگر فرهنگ ناب و اصیل مازندرانی کیاسری می باشد.
  از خداوند متعال برای ایشان و خانواده ایشان سلامتی و بهروزی آرزومندم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید