پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مهدي خواجه وندي كياسري كارمند نمونه شهرداري ساري شد

پيش از ظهر سه شنبه گذشته طي مراسمي با حضور استاندار مازندران و جمعي از مقامات از رييس امور اداري و رفاهي شهرداري ساري و تني چند از كاركنان ديگر دستگاهها به عنوان كارمند نمونه تجليل شد

4

 

پيش از ظهر سه شنبه گذشته طي مراسمي با حضور استاندار مازندران و جمعي از مقامات از رييس امور اداري و رفاهي شهرداري ساري و تني چند از كاركنان ديگر دستگاهها به عنوان كارمند نمونه تجليل شد.

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، به نقل از مركز امور رسانه شهرداري ساري، مهدي خواجه وندي كياسري با 23 سال سابقه خدمت در شهرداري كه 13 سال از آن را به عنوان شهردار كياسر پشت سر گذاشته است در گفت و گويي با سپاس از شهردار ساري بخاطر اين حسن نيت گفت: بي ترديد در شهرداري كاركناني هستند كه از اين كمترين برتر و برجسته تر هستند. بنابراين بنده ضمن تقدير از شهردار محترم اعلام مي كنم خود را هرگز شايسته اين عنوان نمي دانم .

 

گفتني است مهدي خواجه وندي يك بار پيش از اين نيز به عنوان كارمند نمونه شهرداري ساري برگزيده شد و طي سيزده سالي كه به عنوان شهردار در كياسر خدمت مي كرد 3 بار از سوي استانداران وقت مورد تجليل و تقدير قرار گرفت.

 

 

4 نظرات
 1. اسماعيل عاليشاه می گوید

  واقعا يه كارمند نمونه ميباشند وحقش هم همينه همچنين دردوران تدريس هم يه معلم نمونه بود… باتشكر اسماعيل عاليشاه از اروست

 2. قادری می گوید

  سلام خسته نباشید
  منم به نوبه خود این شایستگی را به اقای خواجه وندی تبریک گفته ان شاءالله هر کجا که هستند سالم و سلامت باشند

 3. اهنگری می گوید

  ایشان در همه امور خصوصاً اخلاق و رفتار نمونه هستند . شهرداری ساری باید به خود ببالد که چنین کارمندان زحمتکش و باتجربه ای دارد .آرزوی صحت و سلامت و توفیق روزافزون برای حاج آقا خواجه وندی از درگاه خداوند متعال دارم.

 4. خندان می گوید

  بنده افتخار شاگردی ایشان را در زمان معلمی شان داشتم . ایشان انسانی بسیار متواضع و رئوف و کاردرست هستند. مانند خیلی ها هرگز فریفته و مغرور پست نیستند. برخوردشان در همه جا بیانگر فرهنگ ناب و اصیل مازندرانی کیاسری می باشد.
  از خداوند متعال برای ایشان و خانواده ایشان سلامتی و بهروزی آرزومندم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.