پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

معاون استاندار مازندران: ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر تا اغاز لیگ برتر اماده می‌شود

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا، مهدی رازجویان روز سه شنبه در بازدید از ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: بعد از گذر ۱۲ روز امروز دوباره از وضعیت عمرانی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بازدید به عمل آورده‌ام، خوشبختانه پبمانکار به اقدامات عمرانی این ورزشگاه سرعت بخشیده و همان گونه که پیش بینی می‌شود این ورزشگاه برای آغاز فصل لیگ برتر آماده شود.

وی گفت: نساجی مازندران یکی از تیم‌هایی است که چشم و امید همه استان به این تیم دوخته شده و ماهم برای اینکه بتوانیم برای هواداران تیم نساجی امکاناتی را مهیا کنیم از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد تا هواداران با حضور چشمگیر و فعال تر بتوانند در بازی‌ها حضور داشته باشند.

معاون عمرانی استانداری مازندران بیان کرد: استاندار مازندران هم در بحث نساجی بسیار پیگیر هستند و بنا به دستوری که به بنده صادر شد به صورت سرزده از ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بازدیدهایی را به عمل می آورم تا بتوانیم با تزریق مالی که از سوی سازمان برنامه بودجه استان تزریق می شود این ورزشگاه را هر چه زودتر به سرانجام برسانیم.

سال گذشته همزمان با صعود تیم نساجی مازندران به لیگ برتر، عملیات بازسازی و مرمت ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر که یکی از قدیمی ترین ورزشگاه‌های کشور به شمار می‌رود، با دخالت مستقیم استانداری آغاز شد.

تلاش‌های اولیه صورت گرفته بر ترمیم ورزشگاه شهید وطنی به گونه‌ای بود که تیم نساجی بتواند بازی‌های لیگ برتر را در زمین خانگی خود آغاز کند و در کمتر از سه ماه نیز این مهم محقق شد و بر خلاف گمانه زنی‌های دائمی، نماینده مازندران موفق شد حتی نخستین بازی لیگ برترش را در قائمشهر و در زمین وطنی برگزار کند.

سازمان لیگ برای برگزاری مسابقات لیگ برتر در وزشگاه وطنی بر تحقق الزامات مهمی چون بازسازی و تعمیر سکوها، جایگاه اصحاب رسانه، نورافکن، اسکوربورد، اتاق کنفرانس و غیره تاکید کرده بود که در نهایت با هزینه حدود ۱۲۰ میلیارد ریالی این الزامات به همراه افزایش ظرفیت ورزشگاه از حدود هشت هزار به ۱۵ هزار نفر محقق شد.

با این وصف، بخشی از مرمت و بازسازی ورزشگاه به خاطر ادامه لیگ برتر نیمه تمام ماند که از جمله آن بازسازی کامل رختکن جدید و تکمیل جایگاه تماشاگران و برخی موارد دیگر است.

۷۳۳۴/‏۱۸۹۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.