پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مشکل معدنی کارخانه سیمان کیاسر رفع شد

عضو مجمع نمایندگان مازندران با تاکید بر حمایت از واحدهای تولیدی در مازندران، گفت: مشکل معدنی کارخانه سیمان کیاسر برطرف شد.

5

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه ساري، به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید رمضان شجاعی كياسري، امروز ( يكشنبه 23 آذر 1393 ) در نشست بررسی مشکل کارخانه سیمان کیاسر اظهار داشت: با راه‌اندازی این واحد تولیدی حدود 400 نفر در این شرکت مشغول بکار شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه کارخانه سیمان کیاسر در هفته های گذشته با مشکل کمبود مواد اولیه مواجه شده است، افزود: هم اکنون با اختصاص 50 هکتار معدن به این واحد تولید مشکل مواد اولیه برطرف شده است.

 

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی افزود: حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی باید در دستور کار دستگاه های ذیربط قرار گیرد.

 

در این جلسه با حضور رئیس دادگستری مازندران، مدیرکل منابع طبیعی و مدیرکل سازمان صنعت معدن و تجارت، فرماندار ساری و شجاعی کیاسری نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 

در این جلسه مقرر شد 50 هکتار از زمین های مجاور کارخانه سیمان برای تامین مواد اولیه در اختیار این واحد تولیدی و صنعتی قرار گیرد.

 

همچنین مسئولان کارخانه سیمان موظف شدند، در قبال اراضی معدنی که در اختیار این واحد قرار گرفته است سالانه حدود 100 هکتار از عرصه های منابع طبیعی را  نهال‌کاری کنند.

 

اداره کل راه و شهرسازی استان تعهد کرد با مشارکت کارخانه سیمان کیاسر زیرسازی و عملیات آسفالت حدود یازده کیلومتر از راه دسترسی به این واحد تولیدی را برعهده بگیرد.

 

5 نظرات
 1. حسن می گوید

  سلام شرکت صنایع سیمان کیاسر افتخار ساری و افتخار کیاسر است همه باید حمایت کنند تا کیاسر اباد و رونق گیرد با تشکر …

 2. 83عاشق چهاردانگه می گوید

  تمام شغلهای مدیریتی کارخانه سیمان در اختیار افراد غیر بومی چهاردانگه میباشد و افراد بومی یا به عنوان کارگر جزء مشغولند یا بصورت پیمانکاری که تا چند وقت دیگه قرارداد شون تموم میشه. این وسط ما منابع طبیعی و چشم انداز زیبای چهاردانگه را به چه بهایی فروختیم. مدیرانی که به عنوان حق السکوت فرزندانشان را در شرکت شاغل کرده اند چه پاسخی دارند بدهند؟

  1. علی کیاسری می گوید

   سلام زمونه اینجوری شده توهم منصب ومقامی رو داشته باشی دورو وری هاتو جابه جا میکنی.

  2. امیر کیاسری می گوید

   سلام نمونه همین شاهکار رو سی سال پیش تو شرکت زغالسنگ کیاسر دیدیم.حتی اون موقع با توجه باارزش بودن معدن کیاسر جاده درست و درمونی نداشتیم.فقط نمیدونم با توجه به دولتمردان بومی چرا چهاردانگه(کیاسر)اینقدر مظلوم واقع شده.

 3. موسوی می گوید

  امیدواریم کارخانه سیمان برای مردم منطقه مفید باشه
  نه اینکه گنج چهارداگه را برای منافع شخصیشون به تاراج ببرند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.