پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مشکل قطعی آب در کیاسر و عدم مسئولیت پذیری مسئولان

آقای رئیس ؛ میخواهم بی پرده سخن بگویم و امید است بپذیرید این صراحت من را که این قطعی طولانی مدت صبر را از نوشته هایم زدوده است.

5

 

آقای رئیس سلام

میخواهم شروع متن را با تبریک به صبوری و تحمل بیش از حد مردمان شهر کیاسر شروع کنم و بگویم واقعاً در عصری که آب مایه حیات هست و زندگی روزمره به آن وابستگی شدیدی دارد؛ شما مردم غیور کیاسر در این مرحله ساختید و چه بسا سوختید و دم بر نیاوردید. درود بر شما.

 

اما میخواهم سخن از مسئولان اداره آب و فاضلاب شهر کیاسر بگویم! چه سنگین است یدک کشیدن نام شهر برای این اداره و چه سبک بار و بیخیال از زجر ۱۷ روزه این مردمان!

 

آقای رئیس! میخواهم بی پرده سخن بگویم و امید است بپذیرید این صراحت من را که این قطعی طولانی مدت صبر را از نوشته هایم زدوده است.

 

آقای رئیس! چرا شما در این مدت همانند اداره متبوعتان سکوت پیشه کرده اید و تاکنون دلیل قطعی آب به این طویلی را که بی شک در هیچ نقطه این سرزمین که نام بزرگ شهر را یدک میکشد، بیان نکرده اید؟

 

در منابع غیررسمی میگویند برای تمیزی و لایروبی چاه آب و مخزن! تا اینجای کار حق با شما! اما توضیح دهید چطور قطعی که به گفته خودتان باید ۳ الی ۴ روز طول میکشید اکنون در حال نزدیک شدن به ۲۰ روز است؟

 

بنده بعنوان یک کارشناس آب و فاضلاب حاضرم با شما بطور رو در رو به گفتگو نشسته و با هر دلیل و منطقی به شما ثابت کنم که لایروبی و شستشو با حداقل امکانات برای یک مخزن کمتر از یک روز زمان خواهد برد!

 

آقای رئیس ؛ اگر در باب مدیریت وصل بودن آب در این ایام هم بگویم باز هم عدم تدبیر در این مهم دیده می شود. وصلی آب در ساعاتی که همگان در سرکار هستند و قطعی آب در ساعتی که همگان در منزل و نیاز به آب دارند!

 

آقای رئیس! از سکوت این مردمان که عادت کردند از حق خود بگذرند سوء استفاده نکنید و یکبار برای همیشه بیائید سخن بگوئید! شما مسئول و خادم این مردمان هستید! بگوئید برای چه این چنین شده و چه مدت دیگر وصل خواهد شد؟

 

در انتها از دست اندرکاران پایگاه خبری چهاردانگه (چهاردانگه نیوز) که وظیفه مهم و شغل شریف خبرنگاری بر عهده شما می باشد، میخواهم که در غیاب مسئولان نظیر شهردار و بخشدار و …. در این موضوع بسیار مهم، صدای این ملت را به گوش آقایان و مسئولان برسانید و از آنها بخواهید خادمین این مردمان باشند و پاسخی در شان این مردم بدهند.

 

با تشکر/  مصطفی عرفانی – اول آذر ماه ۱۳۹۴ شمسی

………………………………………………………………………..

 

پایگه خبری چهاردانگه: از آقای امینی بخشدار محترم چهاردانگه و آقای مهندس انتظاری شهردار محترم کیاسر درخواست میشود تا نسبت به رفع مشکل آب شهر کیاسر پیگیری نموده و باعث عادی شدن شرایط آب و بهداشت مردم شوند.

از مسئولان اداره آب و فاضلاب کیاسر انتظار می رود تا اولاً نسبت به اطلاع رسانی به مردم در باره مشکل آب کیاسر از طریق همین پایگاه خبری و یا هر رسانه فراگیر دیگر اقدام نموده و دوماً این حق را برای آنها قایل هستیم تا از انتقادهای وارده بر عملکرد خویش دفاع کنند.

 

5 نظرات
 1. کیاسری متعصب می گوید

  باسلام واحترام
  بدینوسیله خدمت این کارشناس عزیز عرض نمایم به نظرمن کمبودآب شرب درشهرکیاسربه دلیل فروش انشعابات بیش ازحدبه روستاه های اطراف بوده است .

  1. عرفانی می گوید

   با درود خدمت شما
   بحث کمبود فکر نکنم در میان بوده باشه !
   بحث قطعی آب مطرح بود !

 2. a.s می گوید

  آقای عرفانی کارشناس آب :
  مدت طولانی قطع آب ،پمپاژ جهت افزایش آبدهی چاه بوده و چیز دیگری
  نبوده حالا متوجه شدی – برنامه ریزی افزایش آبدهی چاه برای فصل تابستان

  1. عرفانی می گوید

   آقا/خانم a.s
   پمپاژ جهت افزایش آبدهی چاه ؟
   تغذیه مصنوعی سفره های زیرزمینی هیچ ارتباطی با این مبحثی که فرمودید نداره. ولی بازسازی و احیاء چاه یک امر قابل پیش بینی هست با مدت زمان ثابت !
   در مورد لحن گفتارتون هم باید عرض کنم بنده تقریبا بطور نسبی در جریان این امر هستم و این یادداشت جهت پذیرش مسئولیت و اطلاع رسانی از جانب مسئولین نوشته شده نه جبهه گیری دوستان نسبت به بنده !

  2. اصغری می گوید

   آقا/خانم a.s بنظر خیلی غیرمنطقی می‌آید که در یک منطقه‌ای آب را در زمستان قطع کنند به امید اینکه در تابستان با قطعی روبررو نشوند. خب حالا که قرار است قطعی وجود داشته باشد بگذارند همان تابستان قطع شود چرا آب زمستان را از مردم دریغ کرده‌اند؟ آسایش امروز را از مردم دریغ کنیم تا فردا آسایش داشته باشند؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.