کد خبر:125126
پ
3387248.jpg

مرکز بومگردی ورسک پایلوت گردشگری دانش آموزی می شود

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا سعدی پور عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از مرکز بومگردی ورسک با استقبال از اجرای طرح گردشگری دانش‌آموزی که سازمان دانش‌آموزی مازندران آغازکننده آن در کشور است، تاکید کرد که در این مسیر از سازمان حمایت خواهد کرد و پیشنهاد داد که در غرب استان نیز گردشگری دانش‌آموزی با […]

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا سعدی پور عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از مرکز بومگردی ورسک با استقبال از اجرای طرح گردشگری دانش‌آموزی که سازمان دانش‌آموزی مازندران آغازکننده آن در کشور است، تاکید کرد که در این مسیر از سازمان حمایت خواهد کرد و پیشنهاد داد که در غرب استان نیز گردشگری دانش‌آموزی با کمک سازمان دانش‌آموزی احیا شود.

سعدی پور با بیان اینکه مجتمع گردشگری دانش‌آموزی ورسک، پایلوت گردشگری کشور خواهد بود، ادامه داد: فضاهای دیگر موجود در استان نیز فرصتی است که باید استفاده شود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در راستای گسترش مراکز بومگردی و استفاده از ظرفیت‌های اقتصادی آموزش و پرورش، صبح امروز در مرکز بومگردی دانش آموزی ورسک سوادکوه حضور یافته و از مجتمع‌های در حال بهسازی و تعمیر آن دیدن کرد.

مجتمع بومگردی ورسک سوادکوه مجموعه‌ای از سه ساختمان شامل اقامتگاه، رستوران و موزه مدرسه است که با همت سازمان دانش آموزی استان مازندران کار تعمیر و بازسازی آن برای تبدیل به یک مرکز رفاهی بومگردی با محوریت دانش آموزی از آبان ماه ۹۸ آغاز شده و هم اکنون مراحل پایانی را پشت سر می‌گذارد.

این مرکز که دارای ۷ سوئیت بوده و ظرفیت پذیرش ۸۰ مهمان را دارد، تا چند روز آینده همزمان با افتتاحیه طرح تابستانه اوقات فراغت در نیمه تیرماه افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.

کد خبر 4962579

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194