پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مردم را با شیوه های هنری فاخر جذب فرهنگ دفاع مقدس کنیم

0

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی معصومی ظهر چهارشنبه در کمیته فضای مجازی ستاد بزرگداشت دفاع مقدس با اشاره به اینکه باید مردم را با شیوه‌های هنری فاخر جذب دفاع مقدس کنیم، تصریح کرد: با ارائه تولیدات فاخر و حمایت از هنرمندان برجسته در تولید آثار با موضوع ایثار و شهادت می‌توان مفاهیم دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل کرد.

وی با بیان اینکه آثار هنری نیازمند نظارت متخصص هنری است، از اهمیت نظارت فضای مجازی سخن گفت و دراین راستا اعلام آمادگی کرد و از رونمایی پکیج تبلیغی «قهرمانان دفاع مقدس» در سال جاری خبر داد.

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز از اهمیت کمیته اطلاع رسانی و فضای مجازی گفت و اظهار داشت: بازنشر برنامه‌های کمیته‌های مختلف را می‌توانیم در این کمیته انجام بدهیم.

وی با اشاره به اینکه خلأ تولیدات مردمی در حوزه دفاع مقدس احساس می‌شود، تولید بازی رایانه‌ای را یکی از راهکارهای انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل جوان و مردم است.

عسکر مجیدی معاون اجرایی سپاه کربلای مازندران نیز به ضرورت حضور پررنگ در برنامه‌های دفاع مقدس تأکید کرد و افزود: دفاع مقدس بخشی از تاریخ ما است و باید به نسل‌های جوان منتقل کنیم.
وی افزود: انقلاب فرصتی برای ما ایجاد کرد و باید در نشان دادن آن به جوانان همت کنیم و شاهد تأثیرات مثبت آن باشیم.

آغاز بکار شورای فضای مجازی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در مازندران

سردار عبدالله ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به تشکیل ستاد چهلمین سالگرد دفاع مقدس در مازندران اشاره کرد و اظهار داشت: این ستاد دارای ۱۶ کمیته است و در ۴۲ هفته مناسبت به اجرای برنامه می‌پردازد.

سردار ملکی با بیان اینکه در بحران کرونا قرار داریم و برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس تحت تأثیر این ویروس قرار گرفته است، گفت: باید با بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی و صدا و سیما گرامیداشت چهلمین سال را در این بستر باشکوه برگزار کنیم.

این مسئول با بیان اینکه امروز مردم در فضای مجازی جلوتر از ما حرکت می‌کنند، بر ضرورت مردمی کردن برنامه‌ها تأکید کرد و گفت: ادارات و سازمان‌ها نیز با شناسایی ظرفیت‌ها در این میدان پای کار بیایند و همگی تلاش کنیم گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس را به نحو شایسته‌ای برگزار کنیم.

سردار ملکی از تشکیل شورای فضای مجازی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر داد و بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت جوانان و کارشناسان در این فضا تأکید کرد.

کد خبر 4924941
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.