پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مردم از بستر امر به معروف و نهی از منکر مطالبه گری کنند

0

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام روح اله میرزایی پیش ازظهر پنجشنبه در جلسه تودیع و معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران با اشاره به اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سال ۷۲ ایجاد شده است، افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری همه افراد جامعه باید مثل نماز، فریضه امر به معروف ونهی از منکر را انجام دهند.

وی با عنوان اینکه باید کاری کرد که فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر ترویج شود، افزود: وظیفه ستاد امر به معروف این است که هرکس خواست این فریضه را انجام دهند، بتواند اجرا کند.

وی با اظهار اینکه در حال حاضر امر به معروف تذکر به افراد بدحجاب خلاصه شده، ادامه داد: کل امر به معروف و نهی از منکر این مسئله نیست و تمام دستگاه‌های اجرایی باید امر به معروف را اجرا کنند تا شیرینی آن را ببینیم.

حجت الاسلام میرزایی با تاکید براینکه امر به معروف ونهی از منکر باید تأثیرگذار باشد تا بتوانیم برای هر کسی در هر سطحی انجام دهیم، گفت: مردم باید از بستر امر به معروف مطالبه گری کنند.

قائم مقام ستتاد امر به معروف و نهی از منکر، داشتن پیوست علمی برای امر به معروف و نهی از منکر را ضروری دانست و گفت: وظیفه ستاد این است که مردم بدون لکنت مطالبات خود را بخواهند.

در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های خلیل مهرداد محمدی به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران معرفی شد.

کد خبر 4992619
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.