کد خبر:127591
پ
3516939.jpg

مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در چالوس آغاز شد

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت دهه امامت و ولایت، مرحله دوم رزمایش نهضت کمک مؤمنانه در شهرستان چالوس ظهر شنبه با حضور خانواده‌های محترم شهدا، نماینده مجلس شورای اسلامی، مسئولین ادارات، گروه‌های جهادی و بسیجیان ولایتمدار با رمز یا امیرالمؤمنین (ع) در سپاه شهرستان آغاز شد. سرهنگ ابراهیم داغمه چی فرمانده سپاه چالوس از […]

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت دهه امامت و ولایت، مرحله دوم رزمایش نهضت کمک مؤمنانه در شهرستان چالوس ظهر شنبه با حضور خانواده‌های محترم شهدا، نماینده مجلس شورای اسلامی، مسئولین ادارات، گروه‌های جهادی و بسیجیان ولایتمدار با رمز یا امیرالمؤمنین (ع) در سپاه شهرستان آغاز شد.

سرهنگ ابراهیم داغمه چی فرمانده سپاه چالوس از تهیه هزار و ۹۱۱ بسته حمایتی و۸۰۰ بسته لوازم التحریر و همچنین ۴۳ کارت هدیه خبر داد و گفت: باهمت و تلاش مردم، ائمه جمعه شهرستان چالوس، هچیرود، مرزن آباد، فرماندار، نهادهای مذهبی، اعضای شورای شهر، و…تهیه و توزیع شد.

فرمانده سپاه چالوس ضمن تقدیر و تشکر از تمامی خیران اظهار کرد؛ باتوجه به سخنرانی رهبر معظم انقلاب که باید مواسات و همدلی بین فقرا و نیازمندان ایجاد شود دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه باهدف کمک به اقشار نیازمند جامعه و کسانی که بر اثر ویروس کرونا آسیب دیده‌اند، انجام شد و در این مرحله نیز سعی شد در کنار بسته غذایی بسته لوازم التحریر نیز برای دانش آموزان بی بضاعت تهیه و تقدیم آنها شود.

در ادامه دکتر محمدعلی محسنی نماینده چالوس، کلاردشت و نوشهر با حضور در سپاه چالوس گفت؛ در امر کمک مؤمنانه، بر اهمیت در کنار هم بودن و حفظ وحدت، که به صورت رفتار اجتماعی برای بهبود شرایط سخت اقتصادی که با تحریم‌های آمریکا و شرایط سخت اقتصادی با ورود ویروس کرونا در کشور بیان داشت، شرایطی را فراهم آوردیم تا مردم از این شرایط سخت اقتصادی رهایی پیدا کنند.

کد خبر 4993566

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194