کد خبر:108838
پ
مراسم-وداع-با-شهید-مدافع-امنیت-در-شهرستان-نکا.jpg

مراسم وداع با شهید مدافع امنیت در شهرستان نکا 

ایسنا/مازندران مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در اطلاعیه‌ای از برگزاری مراسم وداع با شهید امنیت یاسر سپیدرو در شهرستان نکا خبر داد.  به گزارش پایگاه خبری پلیس، مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در اطلاعیه‌ای ضمن تسلیت و تهینت شهادت استوار یکم شهید یاسر سپید رو  به خانواده آن شهید و […]

ایسنا/مازندران مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در اطلاعیه‌ای از برگزاری مراسم وداع با شهید امنیت یاسر سپیدرو در شهرستان نکا خبر داد. 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در اطلاعیه‌ای ضمن تسلیت و تهینت شهادت استوار یکم شهید یاسر سپید رو  به خانواده آن شهید و همه همرزمان و مردم ولایتمدار و شهید پرور استان زمان و مکان برگزاری مراسم وداع و تشییع با پیکر پاک و مطهر این شهید بزرگوار را به شرح ذیل اعلام کرد.

در این اطلاعیه ای آمده است:

مراسم وداع با شهید روز جمعه ۱۵ آذر ماه همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در مصلی امام خمینی (ره) شهرستان نکا برگزار می‌شود.

همچنین مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر آن شهید در روز شنبه ۱۶ آذرماه از ساعت ۹ صبح از مقابل سپاه شهرستان نکا به سمت بلوار ولایت و پس از آن در زادگاهش روستای چناربن خاکسپاری خواهد شد.

فرماندهی انتظامی مازندران ضمن تسلیت و تهنیت شهادت این سرباز ولایت به همه همرزمان و خانواده معظم آن شهید از مردم ولایتمدار و شهید پرور استان برای حضور گسترده در این مراسم دعوت کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید