پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مدافعان حقوق زنان پاسخ دهند چرا زن در کشورهای آنان امنیت ندارد؟

0

عقیله ملازاده فرمانده لشکر مردمی پشتیبانی جبهه مقاومت حضرت زینب(س) و مادر شهید مدافع حرم محمود رادمهر درباره اغتشاشات اخیر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مازندران، اظهار کرد: اغتشاشات اخیر در جامعه نتیجه برنامه‌ریزی دقیق دشمنان بوده که از مدت‌ها قبل برای از دهم درکوبیدن ایران صورت گرفته است.

وی افزود: در واقع این اتفاقات، نقشه دشمنان بوده که با کشتن افراد مبادرت می‌ورزند تا خواسته‌های نفسانی خود را به مرحله اجرا درآورند.

فرمانده لشکر مردمی پشتیبانی جبهه مقاومت حضرت زینب(س) مازندران بیان کرد: دشمنان فقط می‌خواهند بگویند ما آزادی می‌خواهیم درحالی‌که ما در اسلام آزادگی می‌خواهیم.

ملازاده ادامه داد: دشمنان می‌خواهند ایران آن اقتدار خود را از دست دهد درحالی‌که کشور ما قرص و محکم و با اراده آهنین و مقتدرانه ایستاده است.

وی تصریح کرد: اغتشاش‌گرانی که براساس جهل و نادانی خود را وسط میدان می‌اندازند باید بدانند این حوادث نتوانست اقتدار ما را از بین ببرد.

فرمانده لشکر مردمی پشتیبانی جبهه مقاومت حضرت زینب(س) مازندران با بیان اینکه شهادت شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و امنیت بر عزت و اقتدار ما اضافه کرد، اظهار کرد: آنچه داریم از اقتدا شهدا داریم و باید قدر بدانیم.

ملازاده با طرح این سوال که چطور می‌شود اینها خود را مدافع زن را می‌دانند ولی در کشورهای خود زن را می‌کوبند؟ که باید هوشیار باشیم و درس بگیریم اظهار کرد: منویات رهبری برای ما سیره عملی و رفتاری است و باید بدانیم فوت خانم مهسا امینی یک بهانه است دشمنان فقط به فکر تجزیه کشور هستند ما عزت و شرف و حیثیت‌مان را نباید زیرسوال ببریم.

وی با اشاره به اینکه باید بدانیم این اغتشاشات دیده بصیرت همه افراد جامعه را باز می‌کند، گفت: دشمنان در هشت سال جنگ نرم و فضای مجازی نتوانستند کاری از پیش ببرند و اکنون دست روی زن گذاشتند اینکه زنان را اغفال کنند ولی باید بدانند الگوی زنان جامعه زینب کبری و زهرا (س) است.

فرمانده لشکر مردمی پشتیبانی جبهه مقاومت حضرت زینب(س) مازندران گفت: ما در جامعه هر انچه که باید عزت، کرامت و احترام، آسایش و امنیت در کشور  داریم که باید قدر بدانیم.

 /۸۶۰۳۴/ج


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.