کد خبر:104704
پ
محدودیت-ترافیکی-تعطیلات-پایان-هفته-و-اربعین-در-جاده‌های-مازندران.jpg

محدودیت ترافیکی تعطیلات پایان هفته و اربعین در جاده‌های مازندران

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران عصر سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که محدودیتهای ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت ۱۲ فردا به اجرا گذاشته می شود و تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۸ مهرماه ادامه می یابد. سرهنگ علیرضا قدمی افزود: بر این اساس تردد موتورسیکلت در این مدت در هر […]

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران عصر سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که محدودیتهای ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت ۱۲ فردا به اجرا گذاشته می شود و تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۸ مهرماه ادامه می یابد.

سرهنگ علیرضا قدمی افزود: بر این اساس تردد موتورسیکلت در این مدت در هر سه محور منتهی به پایتخت و بر عکس شامل کندوان ، هراز و فیروزکوه ممنوع است.

وی در عین حال گفت که تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

هراز

– تردد تمامی تریلرها همچنان از محور هراز ممنوع است .

– تردد تمامی کامیون ها، کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب چهارشنبه و ۶ صبح پنجشنبه، جمعه و شنبه تا ساعت ۱۲ شب این روزها و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ۱۸ عصر روز یکشنبه از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است .

– همچنین رفت و آمد وسایل نقلیه خودرویی از ساعت ۱۴ روز شنبه از رودهن به سمت امل یکطرفه و از ساعت ۱۶ تا ۲۴ بامداد از آب اسک به سمت تهران یکطرفه می شود.

کندوان

– تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در محور کرج – چالوس ممنوع است .

– تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت  ۱۳تا ۲۴ بامداد روزهای جمعه و شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت ۱۶ این روزها از چالوس به سمت استان البرز یکطرفه می شود.

فیروزکوه

– تردد تمامی تریلرها به استثنای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۲ شب روز شنبه از قائم شهر به سمت تهران ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره تماس ۲۱۸۲۹۳۴ و همچنین مرکز ۱۴۱ مدیریت راه راهداری استان مازندران به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای استان است.

گفتنی است که بر اساس پیس بینی هواشناسی مازندران روزهای آینده شرایط جوی استان صاف تا نیمه ابری همراه با ثبات دمای استان خواهد بود.

۷۳۳۵/۱۸۹۹

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194