پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

محدودیت‌های ترافیکی از فردا به جاده‌های شمال برمی‌گردد

0

یدالله جهان‌تاب امروز درباره وضعیت جاده‌های شمال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مازندران، اظهار کرد: شاهد تردد عادی و روان خودروها در جاده‌های شمال هستیم و از لحاظ جوی مشکلی نداریم.

وی افزود: باتوجه به نفوذ سامانه بارشی از امشب احتمال بارش در جاده‌های شمال وجود دارد که باید هشدارها جدی گرفته شود.

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: باتوجه به بارش برف و باران از امشب لازم است رانندگان و مسافران لوازم زمستانی را همراه داشته باشند.

جهان‌‌تاب با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از فردا در جاده‌های شمال، تصریح کرد: تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است.

وی بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ فردا چهارشنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۲۲ دی‌ماه امسال از کرج و ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان‌روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

جهان‌تاب با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی کماکان از محور هراز ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه ۲۲ دی ماه امسال در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به صورت مقطعی یک‌طرفه خواهد بود.

وی یادآور شد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه ۲۱ و جمعه ۲۲ دی ماه امسال از محور هراز ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی مقطعی در محور کیاسر، گفت: توجه به هشدارها و توصیه‌های پلیس ضروری است‌.

پایان پیام/۸۶۰۳۴/غ/ض


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.