کد خبر:132412
پ
3418442.jpg

مازندران ۱۰ درجه سردتر می شود/ احتمال آبگرفتگی معابر

علی اصغر احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نفوذ جریان‌های ناپایدار و شمالی هوا که تا آخر وقت روز پنجشنبه در استان حاکم است، آبگرفتگی معابر را از جمله پیامدهای این سامانه بارشی اعلام کرد. وی با اظهار اینکه کاهش دید در مناطق کوهستانی، وزش باد شدید و رعد برق از دیگر […]

علی اصغر احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نفوذ جریان‌های ناپایدار و شمالی هوا که تا آخر وقت روز پنجشنبه در استان حاکم است، آبگرفتگی معابر را از جمله پیامدهای این سامانه بارشی اعلام کرد.

وی با اظهار اینکه کاهش دید در مناطق کوهستانی، وزش باد شدید و رعد برق از دیگر تبعات جریان‌های سرد و مرطوب شمالی در استان خواهد بود، گفت: دمای هوای استان بین پنج تا ۱۰ درصد کاهش خواهد یافت.

احمدی همچنین با اشاره به مواج شدن دریای خزر، فعالیت صید وصیادی را ممنوع دانست و گفت: بارندگی‌های پاییزی سبب آبگرفتگی معابر به ویژه در حوزه غربی خواهد شد.

طبق پیش بینی هواشناسی مازندران وضعیت دما در روز چهارشنبه همراه با کاهش دما و بارش پراکنده در ارتفاعات، باد نسبتاً شدید موقتی در بعداظهر و شب و احتمال رعد و برق است و بیشینه دما در شهرهای استان بین ۲۰ تا ۲۴ درجه برآورد می‌شود.

همچنین روز گذشته گلوگاه با ۲۶ درجه سانتیگراد گرم‌ترین شهر استان بوده است.

کد خبر 5053172

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید