پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مازندران| طرح‌های بوم‌گردی در غرب مازندران رونق گرفت

0

به گزارش خبرگزاری تسنیم از عباس آباد، سید امیرحسینی جو امروز در جلسه شورای اداری مشترک شهرستان‌های غرب مازندران به سابقه طولانی فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی تنکابن اشاره کرد و اظهار داشت: در تاریخ مشروطه تنکابن یکی از خاستگاه‌های مردمی بود و اهدای سه شهید در انقلاب، 562 شهید در دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم نشان دهنده دلبستگی مردم این شهرستان به نظام و انقلاب است.

وی افزود: 700 میلیارد تومان از سال 92 تاکنون در شهرستان تنکابن، پروژه در حوزه‌های زیرساختی مورد بهره برداری قرار گرفته است.

حسینی جو با اشاره به اینکه تنکابن در بخش کشاورزی بالاترین میزان تولید کیوی و گل و گیاه را در سطح کشور دارد، تصریح کرد: در حوزه گردشگری طبق برنامه‌ریزی تا سال 1400 شاهد افتتاح 100 واحد بوم‌گردی خواهیم بود.

وی تفویض اختیار ، کمبود پزشک در حوزه تامین اجتماعی، تسریع در ساخت سد ازارک و بالابودن قیمت مصالح را از جمله مشکلات این شهرستان دانست و گفت: در حوزه انتظامی به دلیل فاصله زمانی تا مرکز استان در حوزه‌های نرم افزاری و پلیس فتا دچار مشکل هستیم.

حسینی جو افزود: کشور در دوره خاص سیاسی قرار دارد که وحدت قوا و مردم با بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری رمز بقای کشور است.

 /ح

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.