پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مازندران|محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می‌شود

0

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، سرهنگ پاسدار علیرضا قدمی اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی افزود: تردد موتور‌سیکلت از ساعت 12 فردا چهارشنبه 9 خردادماه تا ساعت 6 صبح  شنبه 12 خرداد از محورهای کندوان، هراز و سوادکوه ممنوع است.

قدمی تصریح کرد: تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود. تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کندوان ممنوع است.

وی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا  24 جمعه 11 خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

قدمی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز ، گفت: تردد تریلرها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کامیونها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 چهارشنبه 9 خردادماه و  از ساعت 8 صبح تا  24 روزهای پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره 2182934 به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راههای استان است.

 /ش

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.