پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

قهرمانی متفاوت «امیرعلی» فوتبالیست نوجوان مازنی/اهدای عضو «امیرعلی» برای پیوند اعضا

0

خبرگزاری فارس مازندران-سرویس ورزشی| خانواده امیرعلی صائبی امیری نوجوان فوتبالیست اهل امیرکلا مازندران، پس از بیماری فرزندشان که منجر به مرگ مغزی این نوجوان شد، در اقدامی ارزشمند و خیر خواهانه اعضای بدن فرزند عزیزشان را اهدا کردند.

اقدامی که امیرعلی را به یک قهرمان بزرگ در سن ۱۰ سالگی رساند. امیرعلی رفت اما یادش همیشه در دل‌ها و خاطر همه ورزشی‌ها و مخصوصا فوتبالی‌ها زنده خواهد بود.

*نامگذاری مسابقات هفته آینده فوتبال مازندران به نام امیرعلی صائبی

رئیس هیأت فوتبال مازندران در دیدار با خانواده این نوجوان از برگزاری تمامی مسابقات هفته آینده فوتبال استان مازندران به نام امیرعلی صائبی امیری خبر داد.

رحیم درزی خلردی رئیس هیأت فوتبال استان مازندران در دیدار با خانواده این قهرمان بزرگ، اظهار کرد: در همه مسابقات فوتبال مازندران طی هفته آینده، پیش از برگزاری مسابقه، ضمن قرائت فاتحه، یاد و خاطره امیرعلی صائبی امیری گرامی داشته خواهد شد.

درزی خلردی بیان کرد: امیرعلی عزیز عضوی از خانواده بزرگ فوتبال در مازندران بود و امروز کل فوتبال مازندران از فقدان این نوجوان ورزشکار، متأثر و اندوهگین است.

وی با بیان اینکه خانواده امیرعلی در شرایطی بسیار سخت، اقدامی بسیار بزرگ را انجام دادند، ادامه داد: با پیوند اعضای بدن امیرعلی به بیماران چشم انتظار پیوند عضو، این نوجوان ورزشکار، زندگی دوباره‌ای را آغاز نموده، زنده است و حضور وی را احساس خواهیم کرد.

به گزارش فارس؛ خانواده زنده‌یاد امیرعلی صائبی امیری نوجوان فوتبالیست اهل امیرکلای مازندران، در اقدامی بزرگ و ارزشمند، اعضای بدن فرزند عزیزشان را به نیازمندان اهدا کردند.

اعضای بدن امیرعلی صائبی امیری نوجوان فوتبالیست مازندرانی به نیازمندان پیوند عضو اهدا شد و

 / ۸۶۰۵۹/ج/م


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.