پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

قرار گرفتن ۴۰۰ قلم داروی جدید در پوشش بیمه‌ای

0

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، میرهاشم موسوی پیش از ظهر امروز در حاشیه  مراسم کلنگ‌زنی ساختمان درمانگاه فوق تخصصی تامین اجتماعی در شهرستان چالوس در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: یکی از رویکردهای یکی از رویکردهای اساسی ما در تامین اجتماعی توسعه خدمات است که مهم‌ترین آن  در مانی بوده و در درمان مستقیم و درمان غیر مستقیم توسعه خمات را در اولویت قرار دادیم که تاکید رئیس جمهور نیز بوده است.

وی افزود: ۱۱هزار و ۵۰۰میلیارد تومان اعتبار در توسعه زیر ساخت درمانی و عمرانی در سالجاری بودجه تعیین شده که این عدد در آغاز دولت سیزدهم ۴هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بوده و این نشان دهنده اولویت و اهمیت دولت به این بخش است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد : رووزانه بالغ بر یک میلیون و ۲۰۰ خدمات سرپایی در مراکز درمانی تامین اجتماعی سراسر کشور انجام می شود و روزانه بالای ۱۳هزار بستری در مراکز درمانی این سازمان انجام می‌شود.

موسوی گفت: با حمایت‌های دولت ۴۰۰ قلم داروی جدید به پوشش بیمه‌ای این سازمان اضافه شده و در بحث جوانی جمعیت در حوزه نازایی خدمات درمانی مطلوبی در مراکز این سازمان انجام می شود و توسعه نیز خواهد یافت.

پایان پیام/۸۶۰۳۴/م


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.