برای اولین بار در پایگاه خبری چهاردانگه

فیلم: نسخه کامل مستند «مشتی اسماعیل» (بالاترین کیفیت ۱۰۸۰ Full HD)

اختصاصی پایگاه خبری چهاردانگه: مستند « مشتی اسماعیل» اثر تحسین شده مهدی زمانپور کیاسری، کارگردان و مستندساز برجسته کشور است که منتخب جشنواره های ملی و بین المللی معتبری بوده…

دوشنبه, ۲۹ مهر, ۱۳۹۸ :: ۱:۲۳

کد خبر : 104981

اختصاصی پایگاه خبری چهاردانگه: مستند « مشتی اسماعیل» اثر تحسین شده مهدی زمانپور کیاسری، کارگردان و مستندساز برجسته کشور است که منتخب جشنواره های ملی و بین المللی معتبری بوده است.

این مستند برای اولین بار با بالاترین کیفیت موجود ( full Hd 1080 ) و نسخه کامل آن در پایگاه خبری چهاردانگه منتشر می شود. این نسخه توسط کارگردان اثر آقای زمانپور کیاسری در اختیار پایگاه خبری چهاردانگه قرار گرفته است.

دریافت نسخه Full HD مستند مشتی اسماعیل | اثر مهدی زمانپور کیاسری | حجم ویدئو : ۱.۱۹ گیگابایت

مستند «مشتی اسماعیل» به کارگردانی مهدی زمانپور کیاسری تاکنون در جشنواره‌های متعدد داخلی و خارجی حضور یافته و جوایز بسیاری را ازآن خود کرده است. این فیلم داستان زندگی پیرمرد نابیناست که با چشم دل خود به جهان می‌نگرد، امید در زندگیش موج می‌زند، برای رزق حلال تلاش می‌کند و همواره با نشاط است. در این مستند دیده می‌شود که با کار و تلاش وایمان به خدا می توان از مصائب و مشکلات عبور کرد و به ارامش دست یافت.

«مشتی اسماعیل» با حدود بیش از ۳۰ جایزه از جشنواره های معتبر داخلی و خارجی رکوردار دریافت جایزه تاریخ سینمای مستند ایران شده است.

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری چهاردانگه می باشد . www.4dangehnews.ir