کد خبر:39453
پ
jadeh-laghzandeh

فوری: تردد موتورسیکلت در جاده کیاسر ممنوع است

فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوعیت تردد تریلی و کامیون در جاده‌های شریانی استان برای روزهای پایانی هفته جاری، گفت: محدودیت ترافیکی از فردا در محورهای مازندران اعمال می‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس مازندران، سرهنگ پاسدار جعفر محمدنژاد اظهار داشت: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲ چهارشنبه ۲۳ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۵ تیرماه از محورهای کندوان، هراز، سوادکوه، کیاسر ممنوع است، البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری بلامانع است.

 

وی با اعلام اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۵ تا ساعت دو بامداد روز شنبه ۲۶ تیرماه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه روز جمعه ۲۵ تا ساعت دو بامداد روز شنبه ۲۶ تیرماه از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

 

محمدنژاد یادآور شد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ۲۳ و جمعه ۲۵ از محور تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

 

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلی از محور هراز همچنان ممنوع اعلام شده است، گفت تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ۲۳، پنج‌شنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ تیرماه امسال از این محور ممنوع اعلام شده است.

 

تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید