کد خبر:118948
پ
bakhshdar-2

فوری: از ورود مسافران به چهاردانگه جلوگیری خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، جعفری بخشدار چهاردانگه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز گفت: بنا بر اطلاعیه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا کشور از ساعت ۲۴ پنج شنبه ۷ فروردین ضمن کنترل تردد، از ورود مسافران و افراد غیربومی به چهاردانگه جلوگیری خواهد شد. دکتر جعفری در ادامه اظهار داشت: مبادی ورودی […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، جعفری بخشدار چهاردانگه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز گفت: بنا بر اطلاعیه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا کشور از ساعت ۲۴ پنج شنبه ۷ فروردین ضمن کنترل تردد، از ورود مسافران و افراد غیربومی به چهاردانگه جلوگیری خواهد شد.

دکتر جعفری در ادامه اظهار داشت: مبادی ورودی بخش چهاردانگه از سمت تلمادره توسط نیروی انتظامی، نماینده بخشداری و نماینده ثبت احوال به شدت کنترل خواهد شد.

بخشدار چهاردانگه با بیان اینکه فقط افراد بومی ساکن ساری مجاز به ورود به بخش هستند و ورود افراد غیر ساکن ممنوع است اعلام کرد: نحوه شناسایی افراد ساکن و بومی با استفاده کارت ملی، پلاک خودرو و بیمه نامه خودرو صورت می پذیرد.

وی افزود: با به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا افراد متخلف ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد و اتومبیل مربوطه برای یک ماه به پارکینگ منتقل خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194