پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

فساد دست و پای تولید را بسته است

0

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی پیش ازظهر پنجشنبه در دیدار دادستان جدید ساری با تاکید بر داشتن روحیه سازش ناپذیری در برخورد با مفسدان افزود: مسئولیت در حوزه قضا و عدالت بسیار سخت است و باید در راه احقاق حق و از بین بردن ظلم، همانند سید و سالار شهیدان، جان را نثار کرد.

وی با اشاره به راهبرد تعیین شده جهش تولید در کشور خواستار حرکت مسئولان و دستگاه‌های اجرایی در این زمینه شد و گفت: در حال حاضر در دستگاه قضائی نیز راهبرد مبارزه با فساد ترسیم شده است و انتظار داریم در این زمینه تمامی تشکیلات قضائی به صورت جدی پای کار باشند و به فساد امان و اجازه ظهور ندهند.

وی با تاکید براینکه باید دست مفسدان را قطع کنیم و ریشه‌های فساد را برچینیم، افزود: باید امید بین مردم را ارتقا بخشیم و با امنیت و احقاق عدالت، امید بین مردم بیشتر خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با عنوان اینکه برای مبارزه با فساد باید ابتدا از درون و خودی‌ها و سپس بیرونی‌ها شروع کنیم، گفت: باطل در هر لباسی که باشد باطل است و باید با آن مبارزه کرد و پاسخگوی خون شهیدان باشیم.

آیت الله لائینی با اظهار اینکه بدنه اصلی دستگاه قضائی سالم است، گفت: با از بین بردن فساد، شعار سال محقق می‌شود زیرا اکنون فساد دست و پای ماشین تولید و زنجیره تولید را گرفته است.

کد خبر 4975527
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.