پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

فراهم کردن زمینه تسهیل سرمایه‌گذاری/ پروازهای بین‌المللی باید در فرودگاه رامسر برقرار شود

0

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان رامسر، سید شمس‌الدین حسینی ظهر امروز در شورای اداری شهرستان رامسر با اشاره  به هفتم تیر و شهادت شهیدان راه خدمت گفت: در برگزاری انتخابات سلامت برگزاری آن بسیا مهم بود و بنده هم گزینه‌ای برای مردم بودم که از زحمات برگزار کنندگان تشکر کرده و به خدمت به مردم نیز افتخار می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه در بازدید شهرستان رامسر در اواسط اسفند با وجود شرایط سخت کرونا بود شاهد مدیریت خوب مسؤولان و مردم بودم، اظهار کرد: با توجه به اینکه حجم وسیعی از کارها پیش روی ماست و خبرهای سخت و ناگوار بسیار شنیدیم، اما اتفاقات خوبی نیز رخ داد که حضور تیم والیبال هورسان رامسر در لیگ برتر بود و حال همه مسؤول بوده و باید تلاش کنیم که در لیگ باقی بمانیم تا به عنوان سرمایه پیش مردم بماند.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی به اتفاق خوب دیگری که فرودگاه رامسر بود اشاره کرد و افزود: فرودگاه شهرستان رامسر حدود ۱۰ سال قبل از اولین کارهای پیگیری شده بود که بخش مهمی از توسعه باند فرودگاه با ارزش ۱۴۰ میلیارد تومن بوده و اگر‌چه ممکن است آسیبی برای مردم داشته باشه اما رامسر شهری بزرگ است و باید بزرگتر شود که بر این اساس هواپیماها نیز باید بزرگتر شده و ایرلاین‌های بزرگ و پروازهای بین‌المللی باید در این فرودگاه برقرار شود.

وی به مجلس یازدهم به عنوان اولین مجلس چله دوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: طبق بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب که ارزیابی و برنامه‌ریزی برای کشور دارند، هدف‌گذاری و اولویت‌گذاری کردند که توسعه علم، توسعه معنویت و اخلاق و توسعه اقتصادی است که تاکید داشتند و در عرصه ملی نیز تلاش ما برای غلبه بر مشکلات باید گسترده‌تر شود.

 حسینی به افزایش قیمت اقلام در چند روز گذشته اشاره کرد و با تاکید بر میزان تورم‌ها افزود: رفاه اجتماعی از کف مردم رفته و همه مسؤول هستیم تا رفاه اجتماعی را صیانت کنیم با توجه به اینکه مجلس وظیفه نظارتی دارد اما تلاش‌ها باید روز‌افزون باشد.

وی خاطر‌نشان کرد: چند محور اساسی پیش رو حوزه زیربنایی است که راه، گاز و آب از مهمترین‌ها بوده و باید در دستور کار قرار گیرند و برای‌آنها برنامه داشته باشیم.

نماینده مردم در مجلس امور فرهنگی که به ارزش‌ها و گردش‌ها توجه دارد را مهم دانست و تصریح کرد: با انجام امور فرهنگی نشاط جوانی و شور زندگانی جریان پیدا می‌کند که در کنار آن به جنبه اقتصادی جامعه نیز باید توجه شود.

وی به بازدید از باغ ۳۳ هکتاری که نمادی از شهرستان است اشاره کرد و گفت: ما همگی دور دایره دست در دست هم و باید با هم تلاش کرده و مسائل را حل کنیم.

حسینی از مسؤولان خواست تا کارهایی را که قابل انجام و حل هستند انجام داده و کارهایی که نمی‌توانید را به نماینده بسپارند.

این نماینده مجلس ادامه داد: اگرچه در شرایط سخت به سر می‌بریم اما با تسهیل سرمایه‌گذاری و تغییر دیدگاه به امور می‌توان بسیاری از مسائل را حل کرد چرا که راه‌های حل مشکل و حتی تامین مالی دیگری وجود دارد.

* عدم وجود راه بن‌بست برای مدیران/ لزوم ایجاد راه و یا چاره‌اندیشی

به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان رامسر، محمد آزاد نیز در ادامه جلسه شورای اداری شهرستان رامسر با اشاره به اینکه فرمانداری امور را به دستگاه‌ها منتقل کرده و دستگاه‌ها رویکرد اجرایی دارند، گفت: دستگاه‌های اجرایی باید از فرصت خدمت به مردم استفاده کرده و با این دیدگاه مشکلات مردم را حل کنند.

وی اظهار کرد: همدلی خوبی بین دستگاه‌‌ها وجود دارد و سیاست ما نگاه متوازن به شهرستان رامسر بوده تا با همگرایی سبب توسعه شهرستان شود و  به دنبال تقویت شرایط نیز هستیم.

محمد آزاد با تاکید بر اینکه با همگرایی، همدلی، کمک مسؤولان و نقش‌آورینی مردم می‌توانیم به توسعه و پیشرفت برسیم، تصریح کرد: با توجه به اینکه باید برای بحران‌های مختلف آمادگی داشته باشیم، تمام تلاش این است که از غفلت‌ها دوری کرده و با همکاری هم شاهد موفقیت‌ها باشیم.

وی با تاکید بر اینکه در شرایط اقتصادی و معیشتی خاص کشور قرار داریم اما باید امید را دل مردم زنده نگه داریم، خاطر‌نشان کرد: در همه حوزه‌ها نتیجه‌گرا بوده و مدیر نتیجه گرا باشیم و رسیدگی به مشکل و کارهای مردم در اولویت امور باشد.

فرماندار شهرستان رامسر با اشاره به اینکه آنچه امروزه می‌تواند کارها را پیش ببرد چاره‌اندیشی است، گفت: به معنی اینکه برای مدیر ما هیچ راهی بن‌بست نیست بلکه یا راهی بیاندیشیم یا راه جدید ایجاد کنیم.

وی ضمن تبریک مجدد به لیگ برتری شدن تیم والیبال هورسان رامسر، اظهار کرد: این مهم در زمانی که امکان حذف تیم وجود داشت با تلاش و مشقت فراوان اتفاق افتاد.

 /۸۶۰۳۹/ج


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.