پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

فراجا نقش موثری در تحقق شعار سال رهبری دارد

0

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در دیدار سردار رادان با وی ضمن قبولی طاعات و عبادات و تسلیت سالروز شهادت حضرت علی (ع)، گفت: وارد دهه سوم ماه مبارک رمضان شدیم که شاید افضل این سه دهه باشد، لیالی قدر و شب بیست و سوم که سالروز شهادت حضرت امام علی (ع) اولین شهید مظلوم محراب در این شب‌ها قرار گرفته است، التماس دعا داریم.

او ابراز امیدواری کرد؛ ان شاء الله ما و شما، سربازان راستین ولایت و علی (ع) اولین شهید محراب در این ایام باشیم و وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهیم تا پیش آنها رو سفید باشیم.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ساری، خطاب به سردار رادان، ضمن خیر مقدم، حضور وی در این روز در استان مازندران را مبارک و پر خیر وبرکت دانست و افزود: از اینکه استان مازندران را که بیشترین حجم مسافر را دارد برای سفر انتخاب کرده اید، تشکر می‌کنم.

آیت الله لائینی همچنین از سردار رادان و سردار مفخمی به جهت وجود کارکنانی مومن، متعهد و فداکار در مجموعه انتظامی قدردانی کرد.

او با اشاره به اینکه ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی سازمانی برای کارکنان انتظامی کشور خبر مسرت بخشی است، گفت: این اقدام جهادی شما، نقش مهمی در ایجاد انگیزه و تقویت روحیه کارکنان انتظامی و کاهش هزینه‌های خانواده کارکنان دارد.

آیت الله لائینی با بیان اینکه برخی اقدامات، رفتار‌ها و برخورد‌های غیر متعارف در جامعه علیه انتظامی، موجب ایجاد نارضایتی در بین کارکنان می‌شود و جرات مندی را از آنان می‌گیرد، افزود: باید روح مسئولیت پذیری و دغدغه مندی را در کارکنان افزایش داد تا به بهترین وجه ماموریت‌های خود را انجام دهند.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه حجم بالای ماموریت‌ها در استان مازندران به جهت حضور مسافران در استان با عده و عده انتظامی تناسب ندارد، گفت: باید به استان مازندران نگاه ملی داشت و نسبت به تقویت امکانات و تجهیزات در حوزه‌های انتظامی و ترافیکی اقدام کرد.

او از سردار مفخمی به عنوان فرماندهی مدبر و شجاع و با درایت و محتاط در برخورد یاد کرد و افزود: وی انسانی وظیفه شناس و در اغلب موضوعات فردی آتش به اختیار است و ما وظیفه داریم در خدمت شما و نیرو‌های شما باشیم.

امام جمعه شهرستان ساری با بیان اینکه قطعا مردم ولایتمدار و مومن، قدر فرزندان خود در مجموعه انتظامی را می‌دانند، گفت: هر چند ممکن است در برخی موضوعات افرادی ناآگاهانه و یا از روی بی اطلاعی رفتار‌های نادرستی داشته باشند، اما اکثر مردم مازندران مهمان دوست و قدر این عزیزان را می‌دانند.

نماینده ولی فقیه با بیان اینکه با عنایت خداوندی و وسیله بودن شما در کشور امام زمانی امنیت، آرامش و آسایش برقرار است، ابراز امیدواری کرد: در سالی که جهش تولید با مشارکت مردم نامیده شده فراجا نقش موثری در تحقق شعار سال رهبری در حوزه جهش تولید دارد.

لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.